ТОП-5 найбезглуздіших і сміховинних образів Олі Полякової: наряди, які викликають багато питань

Author name 16 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Ольга Полякова – одна з найскандальніших і екстравагантних співачок української естради.

Яскраві, незвичайні і ефектні наряди – це все про неї. Суперблондинка, яку всі пам’ятають і активно обговорюють, знає чим здивувати своїх фанатів, і як підняти бурю обговорень. Однак бувають випадки, коли наряди Полякової викликають більше питань, ніж захоплення.

Важкий підліток

Полякова одяглася не за віком
Полякова одяглася не за віком

На прем’єрі дитячого мультфільму «Емоджі Муві» Оля Полякова з’явилася в екстравагантному образі, в якому можна уявити хіба що важкого підлітка, але точно не дорослу жінку, матір двох дітей. Артиста постала шкіряному топі, екстравагантних рваних джинсах, з-під яких визирало нижню білизну і рожевих хутряних капцях.

Тільки вийшла з душу

Оля Полякова в шоу "Маска"
Оля Полякова в шоу “Маска”

На зйомках шоу “Маска”, де Полякова є членом журі, Оля з’явилася в дуже домашньому образі. Артистка була одягнена в довгий білий халат і з рушником на голові.

З живою птицею на голові

Оля Полякова з живою птицею на голові
Оля Полякова з живою птицею на голові

Оля Полякова часто вражає публіку незвичайними головними уборами, а саме кокошниками. Але одного разу співачка перевершила саму себе. Полякова постала з живим супутником на голові, яким став білий голуб. Птах сиділа в незвичайній клітці, яка була головним убором Олі.

Кокошник зі сміття

Оля Полякова з кокошником зі сміття
Оля Полякова з кокошником зі сміття

Мабуть самий незвичайний кокошник Олі Полякової був в кліпі «О Боже, як боляче». Головний убір співачки складався зі сміття: банок з-під Коли, недогризків кавуна, брудних пакетів, залишків фісташок.

Золота жінка

Полякова вся в золоті
Полякова вся в золоті

На шоу “Королева ночі” Оля Полякова з’явилася в неймовірному золотом костюмі. Було незрозуміло, чи то це купальник, то чи обладунки з золота. Однак найбільше здивував кокошник артистки з великими очима.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею