“Хюррем повернулася “: Мер’єм Узерлі натякнула на зйомки продовження серіалу “Чудовий вік “

Author name 19 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Мер'єм Узерлі
Мер’єм Узерлі

Німецько-турецька актриса Мер’єм Узерлі захопила своїх шанувальників, опублікувавши нові знімки в Інстаграм-блозі.

Героїня нашої сьогоднішньої статті прославилася завдяки ролі Хюррем-султан в популярному в багатьох країнах серіалі «Чудовий вік». Непокірна і сильна Роксолана відразу полюбилася глядачам з усього світу, а Мер’єм в її образі стала еталоном жіночої краси.

Мер'єм Узерлі в ролі Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі в ролі Хюррем Султан

Після зйомок фільму Мер’єм Узерлі багато експериментувала зі своєю зовнішністю. Дівчина фарбувалася в блондинку, брюнетку, робила коротку стрижку і знову нарощувала волосся. У кожному новому образі Мер’єм виглядала розкішно, але шанувальники стверджували, що образ довговолосою рижой бестії, якій вона була в серіалі “Чудовий вік” підходить їй найбільше.

Схоже, актриса вирішила прислухатися до своїх фанатів і повернутися до старого іміджу. Нещодавно дівчина опублікувала нові знімки, де постала з новою, але знайомої для всіх зачіскою. На знімках актриса показала своє обличчя крупним планом з красиво укладеним довгим рудим волоссям.

Користувачі Мережі відразу ж почали коментувати знімки. Незважаючи на те, що Мер’єм – турецька актриса, під її фотографіями в соціальних мережах безліч коментарів на російській мові. Крім того, деякі припустили, що можливо актриса повернулася до образу Хюррем, так як збирається зніматися в продовженні улюбленого всіма серіалу.

“Вона прекрасна”, “Хюррем повернулася”, “Чудова, шикарна жінка”, “Це твій стиль на все мільйон відсотків”, “Ви незрівнянні”, “Найкрасивіша Хюррем Султан”, “Буде продовження Пишного століття? ” – пишуть коментатори.

Нагадаємо, 8 січня цього року популярна турецько-німецька актриса Мер’єм Узерлі стала мамою вдруге. У актриси народилася дівчинка, яку назвали Лілі Коі. Варто зазначити, що у Мер’єм є старша дочка Лара, якій зараз 6 років.

Мер'єм Узерлі показала обличчя обох дочок
Мер’єм Узерлі показала обличчя обох дочок

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею