Наталя Могилевська в леопардовому піджаку забула застебнути блузку і засвітила декольте

Author name 29 Березня 2021 в 23:03

Поділитися статтею

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська

Знатна представниця української сцени Наталія Могилевська ніколи не упустить можливості блиснути своїм шикарним тілом на всю країну.

Наприклад, під час виступу на День Незалежності України на центральній площі країни 24 серпня 2020 року Наталя Могилевська була частиною великого номера попурі, який ставив Андрій Данилко.

Виступаючи на сцені, Наталя так жваво махала ногами, що під помаранчевим сценічним вбранням у неї проглядалось нижню білизну. Тоді цей курйоз обговорювали ще цілий тиждень – навіть більше, ніж сам виступ на свято.

На новому фото Наталя також показала трохи зайвого: збоку видно, як у неї розстебнулася блузка

Наталя Могилевська знає, як здивувати шанувальників. На останній фотографії, яку зірка розповсюдила в мережі, вона продемонструвала свою привабливість і жіночність.

Наталя Могилевська запитує фанатів про те, який колір їй йде більше
Наталя Могилевська запитує фанатів про те, який колір їй йде більше

“Твоя думка вирішальне! Все частіше замислююся про перехід в свій звичний коричневий колір, тільки за весь час так і не зрозуміла який вам подобається більше. Блондинка або шатенка? Даю завдання своєму менеджеру скласти підсумкову статистику по всіх коментарів “, – написала Наталя в описі до своєї фотографії.

Шанувальники вважали таку фотографію не вульгарно, а навпаки жіночною і живий.

Відзначимо, Наталія Олексіївна Могилевська – українська співачка, автор пісень, композитор, актриса і телеведуча, продюсер. Народна артистка України.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею