У Мережі показали фото молодого Віктора Павлика: був улюбленцем всіх дівчат

Author name 13 Квітня 2021 в 18:04

Поділитися статтею

Віктор Павлик
Віктор Павлик

Артистові Віктору Павлику зараз 55 років. Він живе щасливим життям, і чекає народження четвертої дитини від третьої дружини.

Віктор Павлик в свої 55 років одружений на 27-річній Катерині Репяховій, яка спочатку була концертним директором музиканта. А потім вони зрозуміли – між ними пробігла якась іскра. З тих пір Катерина і Віктор весь час проводять разом.

До слова, на момент знайомства Катерини Репяхової і Віктора Павлика, Павлик ще був одружений на своїй другій дружині Ларисі Созаевій. Та звинуватила Репяхову нібито в тому, що вона вкрала чоловіка з сім’ї. Катерина мовчати не стала – сказала, що нікого не крала, і родини там взагалі не було.

Публічні з’ясування обставин Лариси та Катерини тривали недовго

Віктор Павлик каже – дуже любить свою молоду дружину. І нікого з них не бентежить різниця у віці в більш ніж два десятки років.

У мережі показали, що в молодості Віктор Павлік був таким же харизматичним і гарячим, а роки, схоже, тільки додали йому досвіду і мужності.

https://www.instagram.com/p/CNmqlsBDYou/?igshid=1lyqoii4z9ab1

Катерина Репяхова в своєму Instagram-блозі відповідала, що у них немає конфліктів на віковий грунті. Вони близькі один одному ментально, їм приємно спілкуватися.

Нещодавно у неї запитали, як це – зустрічатися і жити з чоловіком, який годиться в батьки. Катя відповіла, що це також, як зустрічатися з хлопцем, який годиться в брати. І вкотре попросила не писати такі дурниці.

Катерина Репяхова стала дружиною Віктора Павлика і завагітніла: не завадило навіть 28 років різниці

https://youtu.be/K9-jQNAuayI

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею