Поплавський в золотом костюмі і з салом на шиї станцював з молодими студентками: “На одній хвилі з молоддю”

Author name 19 Травня 2021 в 12:05

Поділитися статтею

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

Відомий “співаючий ректор ” Михайло Михайлович Поплавський здивував публіку черговим відео з молоденькими дівчатами.

Михайлу Михайловичу вже 71, проте не дивлячись на такий поважний вік, він завжди в тренді. У нього є особисті сторінки в Instagram і TikTok, де він регулярно публікує веселі ролики, в тому числі і з дівчатами, набагато молодших за нього самого.

Михайло Поплавський в оточенні красунь
Михайло Поплавський в оточенні красунь

Поведінку “юного орла” Поплавського часто критикує публіка. Однак самого Михайла Михайловича гнівні коментарі глядачів не зачіпають. В одному з інтерв’ю він зізнався, що любить, коли його критикують.

Нещодавно співаючий ректор оприлюднив черговий ролик, який приголомшив публіку. Там Поплавський з’явився в золотому костюмі, сонцезахисних окулярах і білих кросівках. Доповнила незвичайний образ масивна золота підвіска на шиї у вигляді слова “SALO”. У ролику Поплавський з’явився не один, а з молоденькими дівчатами, які пройшлися, танцюючи під музику. Після цього і сам співаючий ректор спробував повторити їх рухи.

https://www.instagram.com/p/CPDATW-J5OU/

“На одній хвилі з молоддю. Вийшло повторити рухи? “, – запитав у підписників Поплавський.

Користувачі Мережі тут же взялися коментувати ролик. Судячи з усього, шанувальникам сподобалося неординарне відео улюбленця.

“Ви просто супер! Бажаю завжди залишатися таким енергійним “,” Нічого собі! Круто “,” Бомба “,” Просто пушка “,” Зараз встану повторювати рухи “,” У вас краще вийшло “,” Завжди на висоті “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею