Дорофєєва забула надіти штани і розохотила фанатів підтягнутим “горіхом”: до Каменських ще далеко

Author name 24 Травня 2021 в 10:05

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва в черговий раз епатувала публіку неоднозначною фотографією.

Надя Дорофєєва – одна з найвідоміших українських співачок. Дівчина 10 років співала в складі групи “Врємя і Стєкло”, завоювавши мільйонну армію фанатів. Публіка полюбила артистку за сильний вокал і яскраву зовнішність. Уже півроку, як Дорофєєва пробує себе в якості сольної співачки. У 2020 році Надею був випущений перший сольний трек “Gorit”. І буквально через пару діб його подивилися кілька мільйонів людей на Youtube.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва дуже вдало розпочала сольну кар’єру

Крім того, що Дорофєєва займається своєю музичною кар’єрою, знімається в різних шоу і рекламах, вона встигає активно вести свій Інстаграм-блог. Там дівчина регулярно публікує фото, відео і ділиться своїми думками. Надя часто публікує провокаційні знімки для залучення уваги глядача. Так, нещодавно Надя опублікувала сміливий знімок, зроблений її чоловіком Володимиром Дантесом. Він зобразив дружину під час того, як дівчина одягалася. На фото Надя стоїть в пікантній позі у комода в нижній білизні і короткому світлому топі. Дівчина щось вибирає в одній з шухляд комода.

Надя Дорофєєва поділилася нескромним фото
Надя Дорофєєва поділилася нескромним фото

Користувачі Мережі буквально засипали Надю коментарями.

“Так йди, класний вигляд”, “Ну ти і красуня!”, “Надія, та ви БОГИНЯ”, “Твоя краса сліпить очі”, “Треба їсти, Надія”, “Чоловік радіє”, “Надія Володимирівна, ви така крутааая . Фігурка Топчик “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею