Максим Галкін показав клумбу Алли Борисівни: цвіте і пахне (Відео)

Author name 24 Травня 2021 в 23:05

Поділитися статтею

Максим Галкін
Максим Галкін

Максим Галкін любить демонструвати в своєму Instagram-профілі свої успіхи в садівництві. Видно, що Максим дуже любить свої володіння і самостійно за ними стежить.

Напередодні він похвалився квітами в своєму саду, які вже у всю радують господарів своїм цвітінням. Галкін зізнався, що він любить весну саме за те, що вона дарує таку красу. І опублікував відеозапис, яку зробив прямо в своєму Інстаграм-профілі.

Гуморист розповів, які саме рослини цвітуть у дворі. Галкін також похвалився, що на ділянці тепла погода, якої в Москві зазвичай не буває.

https://www.instagram.com/p/CPQviteHZvj/?utm_medium=copy_link

А ось яким квітучими садами Максим Галкін хвалився рівно рік тому

https://www.instagram.com/tv/CBaZV7HnB7a/?utm_source=ig_embed&ig_rid=72c4c321-4d7a-4166-8877-96bcf2747c81

“Яка погода! Кайф! Я все своє дитинство пам’ятаю, що в Москві і Підмосков’ї вічно дощі. І ось в кой-годи! “, – похвалився шоумен.

“Якщо ви вважаєте, що я занадто енергійний, я просто тільки що випив кави “, – сміється Галкін. Додамо, що до публікації відео шоумен показував фотографії їх з Аллою Борисівною дітей Лізи і Гаррі, які стоять на тлі квітучих рослин.

Нагадаємо, що гуморист і пародист Максим Галкін і радянська співачка Алла Пугачова разом з 2001 року.

Закохана парочка почала жити разом в 2005-му, а через шість років офіційно зареєстрували свої стосунки.

У 2013-му подружжя стало батьками близнюків Лізи і Гаррі. Цікаво, що з’явилися вони завдяки процедурі штучного запліднення. Виносила близнюків сурогатна мати.

Після того, як Пугачова і Галкін офіційно зареєстрували свої стосунки у 2011 році, співачка потішила чоловіка новиною, що у них можуть бути спільні діти. Після штучного запліднення близнюків виносила і народила сурогатна мати. Тоді Аллі було 64 роки, а Максиму – 36 років. У 2017-му Пугачова і Галкін повінчалися. Для Алли це було друге вінчання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею