У Мережі показали фото молодого Юрія Горбунова: тоді у нього ще не було грошей і слави

Author name 25 Травня 2021 в 23:05

Поділитися статтею

У мережі обговорюють фото молодого Юри Горбунова
У мережі обговорюють фото молодого Юри Горбунова

25 травня День Народження святкувала телеведуча і волонтер, яка займається боротьбою з домашнім насильством – Марія Єфросиніна.

Її з телеведучим Юрієм Горбуновим пов’язує барвисте минуле – вони разом починали вести шоу “Підйом ” на Новому каналі, що послужило стартом величезною і насиченою кар’єри.

Через багато років вони не працюють разом в проектах, а лише час від часу миготять на спільних заходах. На честь дня народження Єфросиніної Горбунов показав фотографію, яку раніше не було в мережі – там вони тільки-тільки починають прокладати свій творчий шлях в шоу-бізнесі.

“Знаю, Марія, що ти не любиш ці фото, подьемовскіе столітньої давності, але ти на них прекрасна !! З Днем народження !! Будь здоровою, коханою і успішної !! “, – написав Юрій Горбунов в Інстаграм, щоб привітати свою колегу і подругу.

На старому фото у Маші Єфросиніної чорне волосся трохи нижче плечей. На ній надіта квітчаста блузка з малюнком зірочок. Юрій Горбунов одягнений в чорну майку і джинсовий піджак. У обох провідних дуже серйозний погляд, спрямований в камеру.

https://www.instagram.com/p/CPS9fVvpof2/?utm_medium=copy_link

Відзначимо, вже задовго після того, як Юрій і Марія перестали вести шоу “Підйом ” вони зустрілися на Ютуб-шоу “Іспит Маші Єфросиніної “, де знамениті телеведучі ще раз підтвердили, що дружать навіть через роки.

Маша і Горбунов розповіли публіці, що обидва один до одного добре ставляться, і у них практично не було конфліктів. Більш того, Марія Єфросиніна – один з небагатьох людей в українському шоу-бізнесі, хто не був помічений в серйозних конфліктах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею