Як би виглядали Тіна Кароль, Ані Лорак, Настя Каменських, Камалія, якби набрали зайву вагу

Author name 3 Червня 2021 в 15:06

Поділитися статтею

Як би виглядали знаменитості, якби поправились
Як би виглядали знаменитості, якби поправились

Знаменитості сидять на жорстких дієтах і активно займаються спортом, щоб завжди бути в хорошій формі. Як би вони виглядали, якби набрали пару десятків кілограм?

Ми вирішили за допомогою фотошопу додати знаменитим українським співачкам пару десятків кілограм і подивитися, як би вони виглядали в іншому вазі.

Ані Лорак

Ані Лорак завжди відрізнялася дуже красивими і жіночними формами. Великий бюст і тонка талія – гідності артистки. Для того, щоб не втратити форму Кароліна активно займається в спортзалі. Якби співачка набрала пару десятків кілограм, то виглядала так:

ка
Як би виглядала Ані Лорак, якби набрала зайву вагу

Настя Каменських

Настя Каменських довгий час бореться із зайвими кілограмами. Вона то худне, то знову поправляється. Співачка схильна до повноти і якби вона не займалася собою, то могла б виглядати так:

Як би виглядала і, якби набрала зайву вагу
Як би виглядала Настя Каменських, якби набрала зайву вагу

Камалія

Співачка Камалія у 2008 році завоювала титул “Міс світу”. Хто як не вона знає, як це – тримати себе в формі. Якби співачка набрала пару десятків кілограм, то виглядала так:

Як би виглядала Камалія, якби набрала зайву вагу

Тіна Кароль

Тіна Кароль зізнається, що дуже любить солодке, але не дозволяє собі навіть маленький шматочок торта в день народження, адже вона схильна до повноти. Якби тендітна Тіна дозволяла собі їсти, все що їй хочеться, виглядала б вона приблизно так:

Як би виглядала Тіна Кароль, якби набрала зайву вагу

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею