Як виглядає колишній чоловік Наталії Могилевської і чому вони розійшлися через рік після весілля?

Author name 1 Липня 2021 в 17:07

Поділитися статтею

Особисте життя Наталі Могилевської завжди була дуже насиченим. У житті співачки було багато чоловіків, але офіційно одружена вона була лише один раз.

Обранцем співачки став маловідомий бізнесмен Дмитро Чалий. Він одружилися в 2004 році, коли Могилевська була якраз на піку слави. Весілля було шикарним. Урочистоста подія відбувалися в малому Маріїнському палаці. На наступний день молодята полетіли в Париж, щоб поснідати в кафе на Ейфелевій вежі.

Весілля Наталії Могилевської
Весілля Наталії Могилевської

Могилевська не раз в інтерв’ю говорила, що Дмитро Чалий був головною любов’ю в її житті. Вона хотіла з ним створити сім’ю і народити дітей.

Наталя Могилевська і Дмитро Чалий
Наталя Могилевська і Дмитро Чалий

Однак їх сімейне щастя тривало не довго. Вони розійшлися за тиждень до їх першої річниці весілля. Причина банальна – різні інтереси і погляди на життя. Тоді на першому місці для Могилевської була кар’єра і вона була не готова змінювати своє життя заради сім’ї.

Наталя Могилевська і Дмитро Чалий
Наталя Могилевська і Дмитро Чалий

“Я більше творча людина, ніж сімейна. Хоча, як і всі жінки, мрію про дітей і повноцінну сім’ю. Але поки я не готова готувати чоловікові борщі. Моя сольна кар’єра – на першому місці “, – сказала тоді Могилевська.

Варто відзначити, що після розлучення Могилевська так і не вийшла заміж вдруге. У неї були чоловіки, з якими вона жила в цивільному шлюбі, але до весілля так і не дійшло. Також у артистки немає і дітей. Могилевська зізнається, завжди мріяла народити дитину, але їй постійно щось заважало. Зараз, коли артистці 45, вона не приховує – хотіла б відчути радість материнства. Можливо, співачка ще рішиться і вчинить як її колега по сцені Ірина Білик – скористається послугами сурогатного материнства.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею