Вагітна Ксенія Мішина: актриса показала зворушливе фото, зроблене незадовго до пологів

Author name 15 Червня 2021 в 15:06

Поділитися статтею

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Українська актриса Ксенія Мішина показала архівне фото, на якому вона зображена під час вагітності.

Ксенія Мішина не так давно набула широкої популярності. Вперше на телеекрани вона потрапила в 2014 році, але справжнє професійне покликання вона отримала через 5 років, виконавши роль Лідії Шефер в серіалі “Кріпосна” Лідії Шефер. А завдяки романтичному шоу “Холостячка”, де Ксенії вдалося знайти свою любов, вона знайшла всенародну популярність і любов публіки.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Зараз за життям актриси в соціальних мережах спостерігають понад 800 тис. Чоловік. Ксенія регулярно ділиться свіжими фотографіями, а також показує епізоди зі свого життя. Нещодавно актриса влаштувала популярну в Інстаграмі рубрику “питання-відповідь”. Підписники задавали їй запитання, а вона відповідала на них в Інстаграм-сторіз. Один з користувачів Мережі запитав у Ксенії, скільки кілограмів вона набрала під час вагітності. Актриса відповіла, що набрала 30 кілограмів і показала фото, де вона зображена з великим животом незадовго до пологів.

Вагітна Ксенія Мішина: скріншот Інстаграм-сторіз актриси
Вагітна Ксенія Мішина: скріншот Інстаграм-сторіз актриси

Нагадаємо, у Ксенії Мішиної є син, 8-річний Платон, якого вона народила у віці 22 років. З батьком своєї майбутньої дитини Олександром Ксенія познайомилася, коли їй було 20 років. Тоді вона вчилася в університеті ім. Карпенко-Карого і не хотіла серйозних стосунків, але її залицяльник виявився наполегливим. Чоловік був на 10 років старше і знав, як вплинути на дівчину. За словах Ксенії, спочатку все було добре, але коли вона завагітніла все змінилося. Чоловік знущався над дівчиною морально і фізично. Ксенія пішла від нього, будучи ще вагітною. Чоловік ніколи не бачив свого сина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею