“Виглядає молодше Максима”: Галкін похвалився квітучим виглядом Алли Пугачової

Author name 16 Червня 2021 в 11:06

Поділитися статтею

Пугачова після від'їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів
Пугачова після від’їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів

Максим Галкін оприлюднив нове фото зі своєю дружиною Аллою Пугачовою. Публіка була здивована зовнішнім виглядом Примадонни.

Максим Галкін і Алла Пугачова – найбільш обговорювана пара в усьому українському і російському шоу-бізнесі. 72-річна Примадонна вже 20 років щаслива у стосунках з 44-річним шоуменом Максимом Галкіним. Їх шлюб виглядає дуже міцним, а почуття – щирими.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Нещодавно Максим Галкін в своєму мікроблозі в Інстаграм опублікував нове фото зі своєю улюбленою дружиною Аллою Пугачовою. Селфі було зроблено в салоні автомобіля. У кадрі пара зображена в літніх образах: Пугачова позує в білій сорочці, а Галкін – в білому поло. Свій образ Пугачова доповнила блискучим браслетом і масивним перснем. Артистка зробила яскравий макіяж з акцентом на губи, підкресливши свою білосніжну усмішку.

Шанувальники зоряного подружжя тут же почали коментувати нове фото. Багато відзначили, що Алла виглядає чудово і навіть молодше Максима Галкіна.

“Ого. Алла Борисівна виглядає молодше Галкіна “,” Красиві і щасливі! “,” Алла Борисівна взагалі не старіє “,” Пара, яка довела що любов існує “,” Як добре виглядає Алла Борисівна! “,” Дуже красива пара “, пишуть коментатори.

Нагадаємо, Алла Пугачова і Максим Галкін мають двох дітей – 7-річні двійнята Ліза і Гаррі. Діти народилися за допомогою сурогатного материнства. Ліза і Гаррі в свої 7 років вже є зірками Інтернету. Діти ростуть дуже творчими і різнобічними особистостями.

https://www.youtube.com/watch?v=RERLR_gY8po&t=2s

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею