День природної краси: ведучі “1 + 1 ” Марічка Падалко та Людмила Барбір вийшли в ефір без гриму

Author name 16 Червня 2021 в 16:06

Поділитися статтею

Марічка Падалко та Людмила Барбір
Марічка Падалко та Людмила Барбір

16 червня в світі відзначають День природної жіночої краси. Українські знаменитості вирішили показати свої обличчя без гриму в цей день.

Зокрема ведучі телеканалу “1 + 1” Людмила Барбір і Марічка Падалко вийшли в ефір без макіяжу.

Людмила Барбір спочатку з’явилася в програмі “Сніданок з 1 + 1” в звичному для глядачів вигляді – з макіяжем. Під час рекламної паузи телеведуча зняла грим і глядачі змогли порівняти “до” і “після”.

Людмила Барбір з макіяжем і без
Людмила Барбір з макіяжем і без

Ведуча ТСН Марічка Падалко теж зважилася вперше в житті вийти в ефір без макіяжу. Пізніше телеведуча опублікувала в своїх соціальних мережах пост, де зізналася, що їй запропонували піти на такий експеримент прямо в ефірі програми. За словами Марічки, якби її попередили заздалегідь, вона б точно не погодилася.

“Мої колеги з ” Сніданку з 1 + 1 “розкрутили мене просто в ефірі на появу у випуску ТСН з чистим обличчям до Дня природної краси, який сьогодні відзначають в світі. Я б, напевно, на це не погодилася, якби запропонували працювати без макіяжу напередодні. Я в житті такого не робила на ТБ. А тут не було часу думати. Результат на обличчі, як то кажуть “, – написала Марічка.

Варто зазначити, що користувачі Мережі підтримали Марічку і написали в коментарях, що вона прекрасно виглядає без макіяжу.

“Ви неймовірно красива без макіяжу”, “Дуже красива !!!! Природна краса! Ви надихаєте багатьох жінок! Адже українки найкрасивіші дівчата “,” Шикарна жінка “,” Браво “Ви неймовірна”, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею