Дружина Дмитра Комарова Саша похвалилася новою машиною: вся в квітах

Author name 24 Червня 2021 в 16:06

Поділитися статтею

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Телеведуча і модель Олександра Кучеренко, яка крім ТВ ще і веде свій Instagram-блог, є цікавою особистістю. За нею стежать десятки тисяч підписників.

Дівчина намагається часто радувати своїх фоловерів цікавими знімками. Наприклад, недавно вона показала знімок на тлі машини, на багажнику якої стоять квіти.

Складно зрозуміти, що це за машина, адже Олександра закриває її собою, а за квітами взагалі не зрозуміло.

В описі вона заінтригувала. Написала: “Купила собі …”, а потім уточнила, що купила чашку кави.

А ви вважаєте, що Олександра Кучеренко – красива?

Ця дівчина не просто так має статус “Міс Україна “. Публіка захоплюється її природною красою. Адже в наш час і старше покоління, і молоді дівчата часто роблять ботокс, види підтяжки обличчя, качають собі губи, змінюють ніс і так далі.

У свої настільки юні роки Олександра Кучеренко виступає виключно за натуральну красу, в чому її повністю підтримує її чоловік, журналіст і мандрівник Дмитро Комаров.

Найкращі вбрання Олександри Кучеренко
Найкращі вбрання Олександри Кучеренко

Слід також додати, що Кучеренко намагається не використовувати багато косметики для своїх образів – вона робить досить стриманий макіяж, який лише підкреслює її натуральність і милу посмішку.

Нагадаємо, Олександра Олександрівна Кучеренко – володарка титулу “Міс Україна 2016 “, український журналіст, ведуча телепередачі “Зоряний спорт ” на телеканалі ICTV, професійна танцівниця, фотомодель, куратор проекту “Наставництво “.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею