Тіна Кароль в костюмі Єви і з пітоном на шиї приголомшила провокаційним відео: “Що творить, дійшла до ручки!”

Author name 30 Червня 2021 в 11:06

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль опублікувала ролик, в якому постала в костюмі Єви. Так вона анонсувала вихід нового кліпу на пісню “Красиво”.

В цьому році Тіна Кароль, яка відома публіці як ніжна, чуттєва, жіночна співачка, зважилася на кардинальні зміни свого сценічного образу. Тепер перед глядачами постала нова Тіна – це феміністка, сильна, норовлива, танцювальна, трохи агресивна, яка знає собі ціну дівчина. Співачка вже встигла випустити цілий альбом під назвою “Красиво” в якому показала своє нове творчість. Також Кароль випустила 2 кліпа на нові пісні, де показала себе з дуже незвичного боку.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Однак це тільки початок. 1 липня вийде новий кліп Тіни Кароль на пісню “Красиво”. 30 червня співачка анонсувала вихід нової відеороботи. Тіна опублікувала ролик, який вразив її шанувальників. У короткому відео артистка з’явилася без будь-якої одягу. Вона сиділа на підлозі, а по її тілу повзав живий пітон.

https://www.instagram.com/p/CQvDjBgDu02/

Шанувальники Тіни Кароль відразу ж засипали її коментарями. Багато порівняли цей кадр з кліпом на пісню “Ніченька”, де Тіна знялася теж без одягу. Варто відзначити, що раніше Тіна неодноразово розповідала, що на момент зйомок кліпу на пісню “Ніченька” вона не була готова до того, щоб з’являтися в кадрі без одягу. Продюсер її буквально змусив знятися в такому вигляді. При цьому Тіна додавала, що подібні образи – не її. Зараз же Кароль – сама собі продюсер і, схоже, свою думку з цього приводу вона змінила.

Тіна Кароль в кліпі на пісню Ноченька і зараз
Тіна Кароль в кліпі на пісню Ноченька і зараз

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею