“Мій чоловік може ..”: Ксенія Мішина вкотре похвалилася відносинами з Олександром Еллертом

Author name 30 Червня 2021 в 22:06

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

У екс-холостячки Ксенії Мішиной і її коханого Олександра Еллерт зараз цукерково-букетний період. Хоча вони вже давно живуть в місці, ніжності в їх парі багато.

Ксенія Мішина напередодні виклала задоволене фото зі своїм партнером, і написала про те, в чому, на її думку, полягає секрет подружнього щастя і спільного довголіття.

“Чоловік вчить жінку бути жінкою! Жіночною, слабкою, ніжною, турботливою, люблячою. Нещодавно у одного психолога я прочитала думку, яка дуже сильно в мені відгукнулася: ” одна з умов щасливого спільного життя – повністю прийняти людину яким він є, з усіма недоліками і шкідливими звичками, але з обопільним бажанням змінюватися і прагнути до кращого Я, на краще МИ”,

-пише телеведуча, модель і актриса.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Ксенія Мішина каже, що з легкістю застосовує у власній парі цей принцип, і дуже рада, що у неї є можливість будувати розумні, зрілі і серйозні відносини.

“Важливо прагнути побачити гарне, знайти спільні цінності і домовитися про те, які вони один з одним, давати партнеру ніжність: слова любові, поцілунки, обійми. Ми обидва від цього дуже сильно залежимо і обидва один одному це даємо “,

– ділиться зірка серіалів українського виробництва.

Ксенія Мішина і Саша Еллерт
Ксенія Мішина і Саша Еллерт

Саме завдяки цим цінностям, на думку Ксенії Мішиной, у них з Сашком така міцна пара. А в перспективі, в наступному році, вони хотіли б скріпити стосунки офіційно, а потім завести спільну дитину. Пара вже обговорювала питання поповнення, і вони обидва хочуть двійнят. А як буде насправді – час обов’язково покаже.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею