Як виглядають підросли двійнята Катерини Бужинської? Красунчик і красуня!

Катерина Володимирівна Бужинська - 41-річна українська співачка, меццо-сопрано, лауреат численних пісенних конкурсів, включаючи Гран-прі на Слов'янському базарі в 1998 році.

Катя – володарка таких титулів, як Заслужена артистка України, Народна артистка України. Однак найголовніший титул і центральне досягнення її життя – це те, що вона є мамою двох чарівних діток.

27 грудня 2016 роки її сім’я поповнилася одразу на двійню – сина назвали Дімою, а дочка – Катею. Зараз дітлахи вже підросли, тому зоряна мама часто бере їх кудись з собою.

На початку літа цього року співачка Катя Бужинська побувала на батьківщині чоловіка в Болгарії, де показала підросли двійнят

Чоловік Бужинської – болгарин. Звуть його Дімітар. На початку червня 2021 року пара з дітьми полетіла в Болгарію, і звідти білява красуня привезла чимало яскравих фотографій.

Варто відзначити, що, судячи з фотографіями, і Дмитро, і маленька Катерина дуже схожі на свою неймовірно привабливу і променисту маму. Особливо дівчинка. До речі, шанувальники пишуть, що в ній простежуються дуже артистичні і навіть місцями модельні риси, тому буде не дивно, якщо юна чотирирічна Катя піде по стопах своєї матері Катерини Бужинської.

Катя Бужинська показала своїх двійнят
Катя Бужинська показала своїх двійнят
Катя Бужинська показала своїх двійнят
Катя Бужинська показала своїх двійнят
Катя Бужинська показала своїх двійнят в Болгарії
Катя Бужинська показала своїх двійнят в Болгарії
Катя Бужинська показала своїх двійнят
Катя Бужинська показала своїх двійнят

Нагадаємо, співачка Катя Бужинська народилася в російському місті Норильськ. Однак жила і творила великий проміжок часу саме в Україні. До слова, у неї є безліч пісень українською мовою.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.