Як виглядає чоловік телеведучої Алли Мазур і чому вона його приховує від громадськості

Перемогла рак Алла Мазур довгі роки замовчує ім'я батька своєї дитини.

Алла Мазур – одна з найвідоміших і найвпливовіших телеведучих України. Вона запам’яталася публіці, як впевнена в собі жінка з серйозним поглядом і чітким голосом. На телеканалі “1 + 1” Алла Мазур працює вже більше 20 років За її чудову роботу, здатність швидко реагувати в непередбачених ситуаціях, жінка отримала 6 нагород Телетріумфу. Журнал Фокус навіть вніс її в ТОП найуспішніших жінок України.

Алла Мазур
Алла Мазур

Незважаючи на те, що Алла Мазур – дуже медійна особистість, про її особисте життя невідомо практично нічого. Коли в 2008 році, у віці 42 років, Алла Мазур народила первістка, вона виявилася в центрі уваги публіки і преси. Однак навіть тоді Алла не призналася, хто її чоловік. Вона тільки запевнила, що її шлюб ніяк не вплине на кар’єру журналіста і телеведучої.

Алла Мазур з сином Артемом
Алла Мазур з сином Артемом

Зараз єдиному синові Алли Мазур Артему 13 років. Іноді хлопчик з’являється разом з мамою на телеекрані. Хоча телеведуча так і не назвала ім’я свого чоловіка, проте в Мережі ходять чутки, що це ніхто інший, як відомий журналіст, головний редактор випуску новин на телеканалі “1 + 1” Роберт Опаленик.

Алла Мазур та Роберт Опаленик
Алла Мазур та Роберт Опаленик

Аллу і Роберта неодноразово помічали на світських заходах. Вони обіймалися, трималися за руки і вели себе точно, як не просто колеги.

Алла Мазур та Роберт Опаленик
Алла Мазур та Роберт Опаленик
Алла Мазур та Роберт Опаленик
Алла Мазур та Роберт Опаленик

Крім того, неможливо не помітити, що син Алли Мазур дуже схожий зовні на Роберта Опаленика.

Син Алли Мазур схожий на її ймовірного чоловіка
Син Алли Мазур схожий на її ймовірного чоловіка

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.