(Відео) Приколи Лізи Галкіної з театральної подачею

Спробуйте і ви відгадати загадку, яку на цьому відео задала Ліза. Цікаво вийде у вас її відгадати, без її подальшої підказки.

Діти завжди радують своїх батьків. Особливо коли вони ще маленькі. Більше діти – більше проблем. Коли дитина маленька з ним цікаво грати та найголовніше його потрібно навчати та передавати свій життєвий досвід.

Це прекрасний час, коли можна спостерігати коли малюк тільки навчився повзати, а потім перший раз встав на ноги та почав ходити. А коли дитина вимовляє перші слова – це радісна подія для батьків. Особливо якщо це перше слово було – мама.

Радості немає меж. Потім ще цікавіше. Маленький чоловічок пізнає світ і намагається наслідувати своїх батьків. Як він це робить – просто зворушливо. Це незабутні моменти не тільки в його житті, але і в житті батьків. Батьки намагаються зняти цікаві моменти на фото або відео.

Так нещодавно Максим Галкін розмістив на своїй сторінці в інстаграм веселе відео. На ньому Ліза загадує для всіх загадки та спробуйте відгадати їх. Адже у дітей розум ще тільки формується і вони можуть поставити такі питання, на які дорослі іноді не можуть відповісти. А Ліза Галкіна задає загадки, які ніхто не може відгадати, в тому числі і її тато Максим Галкін.

Чарівна особа Ліза Галкіна

Спробуйте і ви відгадати загадку, яку на цьому відео задала Ліза. Цікаво вийде у вас її відгадати, без її подальшої підказки.

Можна тільки порадіти дивлячись на те як Ліза Галкіна емоційно поводиться при загадуванні загадки. Скільки безпосередності у дівчинки чарівності. У кого вона така пішла, в якого з батьків, як ви думаєте?

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.