Віра Брежнєва вийшла в світ у сукні для вагітних: взяла приклад з Джанабаєвої і зважилася на дитину

Author name 22 Липня 2021 в 16:07

Поділитися статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва підігріла чутки про можливу вагітність. Артистка ховає форми за вільним одягом.

39-річна Віра Брежнєва вже майже 6 років щаслива в шлюбі з 58-річним Костянтином Меладзе. І у Віри і у Костянтина є діти від попередніх шлюбів, а ось на загальних вони поки не зважилися.

Однак останнім часом в Мережі ходять чутки, що артистка може бути вагітною. Брежнєва почала все частіше носити одяг вільного крою, який приховує її фігуру.

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва
Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

Нещодавно в своєму Інстаграм-блозі Віра Брежнєва оприлюднила відео, яке знову змусило її шанувальників обговорювати можливу вагітність співачки. На відео Віра позує перед дзеркалом в довгій сукні кольору фуксії вільного крою.

“Хочу поділитися спостереженнями. Я завжди байдуже ставилася до рожевого кольору. Вибирала його тільки якщо була якась необхідність. Але коли ми почали роботу над треком Рожевий Дим, я почала помічати рожевий у всьому і всюди. “, – підписала відео Віра.

Користувачі Мережі тут же почали коментувати образ співачки.

“Ви все краще і краще! Захоплююся вами. “,” Шикарне плаття і колір “,” Віра Брежнєва ви найкраща красуня. Шикарна. красуня. Як троянда. “,” Сукня для вагітних “, – пишуть коментатори.

Варто відзначити, що брат Костянтина Меладзе Валерій недавно став батьком в шостий раз. Його дружина Альбіна Джанабаєва народила дівчинку, яку назвали Агатою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею