72-річна Алла Пугачова вийшла в світ в тісних лосинах: “Бідний Максим “

Author name 26 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Пугачова після від'їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів
Пугачова після від’їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів

72-річна Алла Пугачова вразила зовнішнім виглядом на святі поруч зі своїм молодим чоловіком.

Максим Галкін і Алла Пугачова – найбільш обговорювана пара в українському і російському шоу-бізнесі. Коли вони зійшлися, Максиму було 25 років, а Аллі – 52. Ніхто не вірив, що відносини з такою величезною різницею у віці можливі. Однак, після того, як Максим і Алла Борисівна одружилися і публіка зрозуміла, що їхні стосунки не короткочасні, почалися чутки. Люди почали говорити про те, що нібито шоумен відчуває особливу пристрасть до жінок похилого віку, тому і одружився на Пугачовій. Але сам Галкін ставиться до цього з іронією. Він стверджує, що любить дружину не за вік, а за те, яка вона є.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Нове фото Алли Пугачової і Максима Галкіна в черговий раз викликало бурю обговорень в Мережі. Фото було зроблено на святі близької подруги Примадонни, світської левиці Аліни Редель. Алла Борисівна прийшла на свято разом зі своїм чоловіком Максимом Галкіним, дочкою Христиною Орбакайте і зятем Михайлом Земцовим.

Примадонна була одягнена в білі лосини і білу довгу сорочку. Вона зробила яскравий макіяж і свою фірмову зачіску з накладними волоссям.

Фотографія з свята з’явилася в фан-акаунті Крістіни Орбакайте. Користувачі Мережі по різному відреагували на фото.

“Бідний Макс, невже йому з молодицею не хочеться повалятися? “, “Максим береже жінку, яка подарувала нам стільки гарних пісень. Вона жінка без віку”, “Чудові і дуже красиві! “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею