Ксенія Мішина вивалила всі “принади” на стіл талант-шоу – у всіх свої сильні сторони

Author name 28 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Екс-холостячка, модель і кіноактриса Ксенія Мішина – надзвичайної краси дівчина. Тому її запрошують стати обличчям різної реклами.

А проекти з її участю, безумовно, приречені на успіх. Одним з найбільш обговорюваних рішень телеканалу СТБ стала перезавантаження шоу “Україна має талант”. Замість телеведучих, які вже давно приїлися глядачам, творці проекту вирішили запросити Ксенію Мішин, Женю Кота і Сергія Притулу.

Шанувальники старих сезонів проекту позитивно оцінили даний колектив.

Тепер Ксенія Мішина виклала в Інстаграм-профіль міркування про свою роль в цьому проекті. І показала досить відкритий знімок, на якому шанувальники в першу чергу розглядали зовсім не очі.

“Поділюся з вами враженнями … Досить непростий період мого життя. Багато всього змінилося. А незвичність завжди викликає страх і сумніви.

У мене зараз масштабний проект, і якщо ви запитаєте: “Ну, як там, в суддівському кріслі? “, Я скажу: “Яскраво, потужно і складно! “,

– ділиться екс-головна героїня проекту “Холостячка ” на телеканалі СТБ,

“Яскраво – тому що емоції зашкалюють від сцени, талантів, масштабу і краси. Потужно – тому що в нашій країні дійсно велика кількість таких талантів, я сиджу з відкритим ротом, і іноді навіть здається, що я багато чого упустила в своєму житті ” ,

– пояснює модель.

Дівчина виклала фотографію, зроблену під час зйомок одного з епізодів проекту. Одягнена Ксенія там досить зухвало – білий класичний костюм і кремовий (бежевий) топ. Топ робить акцент на декольте, розмір якого досить значний і помітний.

https://www.instagram.com/p/CR3lvzWHc7j/?utm_medium=copy_link

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею