Наташа Корольова в чорному міні припала до натурального блондина Баскова і ще одного чоловіка (ФОТО)

Наталя Корольова - співачка, якій на даний момент 48 років. Однак вона виглядає як молода дівчина, яка ще задасть жару на вечірках.

Про її внутрішньої і зовнішньої молодості кажуть сміливі наряди, якими дружина Тарзана демонструє всю красу своєї фігури. Нещодавно Наташа стала званої гостею на святкуванні Дня народження композитора Ігоря Крутого. Звідти жінка опублікувала багато фотографій, одна з яких вельми провокативна.

Там Наташа Корольова не з своїм чоловіком Тарзаном. Жінка притулилася до Миколи Баскова з одного боку, і до Льву Лещенко з іншого боку. За цю фотографію її неоднозначно коментували прихильники.

Наталя Корольова зі Львом Лещенком та Миколою Басковим на тусовці Ігоря Крутого (ФОТО)

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCR7dRNjCoG5%2F%3Futm_medium%3Dcopy_link&is_from_rle

“Прекрасний вечір! У Крутий компанії на Крутому дні народження у маестро Крутого “, – підписала фотографію в соціальній мережі Інстаграм Наташа Корольова.

  • Ось що в коментарях співачці пишуть шанувальники:
  • Наташа копія мами, клоун!, – пише користувач з ніком cucurbitta19
  • Наташа, такого вогню в очах немає ні у кого. Ви неймовірна. Дякую за вашу енергію !!, – пише користувач з ніком veronikawaydick
  • Який Лев Лещенко молодий і стрункий, – пише користувач з ніком bandeevalarisa
  • Лев Лешенка прекрасний як завжди, – пише користувач з ніком gamidgamidov792
  • Наташа копія своєї мами, – пише користувач з ніком lanariga37

Цікаво, що на таку значущу подію Наташа Корольова прийшла без чоловіка. Де в цей час був улюбленець жінок Тарзан – невідомо. Однак шанувальники вже встигли заговорити про те, що між подружжям пробігла якась чорна кішка. Ходять чутки, що танцюрист навіть взявся за старе – став розважатися з молоденькими дівчатами.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.