Настя Каменських припала до Потапу, але вважала за краще приховати вагітний живіт: яскраве літнє фото

Author name 7 Серпня 2021 в 12:08

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Співачка Настя Каменських кожен день радісно ділиться подробицями зі свого особистого життя. Її Інстаграм – це джерело гарного настрою і літніх знімків.

Зараз Настя проводить багато часу зі своїм чоловіком Потапом, тому не дивно, що у них буде багато спільних фотографій.

Настя і Потап зробили Селфі на тлі фасаду якоїсь будівлі.

“Придумайте назву до цієї фотографії “,

– написала Каменських.

На знімку шанувальники звернули увагу на те, що співачка виглядає розкішно. А ось Потапу вже сивина вдарила в бороду, то це стиль у нього такий.

Фанати в один голос твердять, що за останній час артист сильно постарів, і навіть трохи набрав у вазі. Хоча Настя Каменських стверджує – вона пропагує здоровий спосіб життя і здорове харчування, тому їх родина старанно бореться із зайвою вагою.

Нагадаємо, нещодавно Настя з Потапом виклала фотографію, поставивши під нею геолокацію Млет. Це гарний туристичний острів в південній частині Хорватії, біля далматинського узбережжя. Саме там зоряна пара українських артистів зараз відпочиває.

Природно, у Каменських багато фотографій в купальних костюмах. Це фішка її будь-якого відпочинку. Що цікаво, її купальники ніколи не повторюються. Дівчина в кожну поїздку вибирає собі нові, які вражають своїм стилем і одкровенням.

Нагадаємо, Потап і Настя в шлюбі вже два роки. До того вони зустрічалися, проте відносини свої приховували – не хотіли надавати своїм почуттям публічності.

Дітей у пари немає, проте Настя і Олексій Потапенко не виключають, що незабаром їхня сім’я розшириться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею