“Хлопчик на Дана схожий, а дівчинка – копія Тіни “: Тіна Кароль засвітилася з маленькими “дочкою і сином”

У Мережі обговорюють фото Тіни Кароль з маленькими фанатами.

Тіна Кароль не раз в інтерв’ю говорила, що мріє про доньку. При цьому співачка натякала, що подумує не лише про природні пологи, але і про послуги сурогатної матері.

“Я подумаю, як це можна втілити в життя”, – говорила Кароль в інтерв’ю, відповідаючи на питання про другу дитину.

Нещодавно в одному з фан-акаунтів Тіни Кароль з’явилося фото, де вона позує поруч з маленьким хлопчиком і дівчинкою. Співачка присіла біля дітей, щоб бути з ними на одному рівні.

Ймовірно, це маленькі шанувальники артистки. Однак деякі шанувальники припустили, що хлопчик і дівчинка можуть бути дітьми самої Тіни Кароль.

“Хлопчик на Дана схожий, а дівчинка – копія Тіни”, “Невже дочекалися? Татко Дан дав добро більше не ховати діточок? “, – пишуть коментатори.

 ""

Коментарі фоловерів

Судячи з коментарів, деякі шанувальники Тіни Кароль вірять, що вона знаходиться в відносини з молдавським виконавцем Даном Баланом і навіть може мати від нього дітей.

Нагадаємо, за романтичними стосунками Дана Балана і Тіни Кароль під час дев’ятого сезону шоу “Голос країни” спостерігала вся Україна. Вони кокетували один з одним, обнімалися і виглядали, як закохана парочка.

Тіна Кароль і Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Проте через якийсь час продюсер “Голосу” зізнався, що історія любові між суддями проекту було просто вигадкою, щоб підняти рейтинги шоу.

Схожі статті

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.