Катя Осадча після пологів розлютила публіку “накачаними” губами: “Все обличчя в ботоксі”

Author name 2 Вересня 2021 в 12:09

Поділитися статтею

Катя Осадча
Катя Осадча

Користувачі Мережі помітили, що зовнішність телеведучої Каті Осадчої трохи змінилася.

Катя Осадча – відома українська телеведуча, незмінна ведуча програми “Світське життя”, а від недавнього часу вона ще й мама трьох синів.

Осадча з тих знаменитостей, які не соромляться показати себе без макіяжу, зачіски і в домашньому одязі. Подібні знімки часто з’являються в її Інстаграм-блозі.

Катя Осадча без макіяжу
Катя Осадча без макіяжу

Однак недавно користувачі Мережі запідозрили, що Катя Осадча після народження третього сина зважилася на збільшення губ.

Так, на офіційній сторінці програми “Світське життя” в Інстаграм з’явилося відео, де Катя Осадча рекламує онлайн-школу. Телеведуча говорила у властивій їй манері і це не дуже сподобалося фоловерам.

https://www.instagram.com/p/CTB02VuIdhT/

Користувачі Мережі зазначив, що нібито Каті важко говорити, через “перекачані губи”.

“Що з губами?”, “Ого, губи! Ну навіщо? “,” Скажіть будь ласка, а зручно розмовляти, коли все обличчя в ботоксі, і нерухоме? “,” Перекаченние губи заважають їй розмовляти, це дуже помітно і некрасиво “,” Як неприродно і некрасиво “,” Важко дивитися на міміку . Все обличчя напружене “, ” Навіщо ви накачали губи? Була така гарна, а тепер як все “, – пишуть коментатори.

Скріншот публікації Каті Осадчої
Скріншот публікації Каті Осадчої

Нагадаємо, 19 серпня Катя Осадча стала мамою втретє. Вона народила Горбунову вже другого хлопчика. Ім’я новонародженого малюка зіркові батьки поки тримають в секреті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею