Осадча показала фігуру через два тижні після пологів: “Супермодель!”

Author name 2 Вересня 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Катерина Осадча
Катерина Осадча

У багатьох зірок є певна суперздатність – швидко повертатися в свою форму після пологів.

Катерина Осадча ще раз довела – вона виразно користується якийсь магією. Адже ще в середині серпня вона ходила з животом на дев’ятому місяці вагітності, а вже сьогодні вона позує в білому літньому сарафані, який акуратно обволікає її фігуру.

Навіть якщо після третіх пологів в такому віці у Катерини і є якісь недоліки фігури, то всі вони вміло приховані під вдалими нарядами.

На знімку Катя позує в своєму ж саду. Поруч з нею немає сина, проте можна з легкістю здогадатися, що він десь поруч. Адже в перші дні після народження турботлива мама не відходить ні на крок від свого малюка.

https://www.instagram.com/p/CTUpFd_DhgO/?utm_medium=copy_link

До слова, як саме пара вирішила назвати свого другого спільного сина – поки секрет. Ходять чутки, що назвати його хочуть на честь батька – Юрію Юрійовичу Горбунов. Однак офіційно поки що творча пара ніяк не коментувала цю інформацію.

За сторінці Горбунова в Інстаграм нескладно здогадатися, що син Ваня радісно прийняв поява братика в сім’ї, і тепер теж проводить з ним багато часу.

Радий поповненню і старший син Катерини Осадчої від першого шлюбу Ілля Поліщук.

Відомо, що вже цієї осені Осадча повернеться в свої проекти на телеканалі 1 + 1. Як мінімум, в “Світське життя “. Вона і до пологів запевняла, що декрет буде нетривалим. Правда, хто в цей час буде залишатися з її немовлям – поки що невідомо.

Народжують і народжують: Павлик, Топурія, Квіткова, Арзамасова, Мер’єм Узерлі і інші зірки, які стали батьками

https://youtu.be/cRMKyaS828Q

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею