(Відео) Тіна Кароль спробувала переспівати саму Пугачову: “До Алли далеко”

Author name 3 Вересня 2021 в 13:09

Поділитися статтею

Тіна Кароль і Алла Пугачова
Тіна Кароль і Алла Пугачова

У Мережі з’явилося архівне відео з виступу Тіни Кароль.

Зараз Тіна Кароль – одна з найвідоміших і затребуваних співачок України. Артистка має багатомільйонну армію фанатів, які не тільки стежать за її життям, а й створюють в соціальних мережах фан-акаунти, де публікують свіжі і архівні фото та відео співачки.

Так, нещодавно в одному з таких фан-акаунтів з’явилося дуже давнє відео. Там починаюча співачка Тіна Кароль співала пісню Алли Пугачової “Зоряне літо”. За цим спостерігала сама Примадонна.

https://www.instagram.com/p/CTPcOhuIynm/

Користувачі Мережі тут же почали коментувати. Багатьом виконання Кароль сподобалося, а деякі відзначили, що до Пугачової їй далеко.

“Запально “, “Ніжна, красива Тіна, і прекрасно заспівала пісню “, “Красива і талановита дівчина, приємно дивитися і слухати “, “Прекрасне виконання “, “Дуже красива і талановита “, “До Алли далеко “, – пишуть коментатори.

Варто відзначити, що Алла Пугачова відіграла в житті Тіни Кароль чималу роль.

Тіна Кароль довгий час не могла пробитися на сцену. Вона носила свої пісні на радіо, але їй завжди відмовляли. Справжня слава до артистки прийшла тільки після участі в конкурсі “Нова хвиля”, де Тіна отримала особливу нагороду від легенди російської естради Алли Пугачової – $ 50 тис. Ці гроші Кароль витратила на розвиток музичної кар’єри і незабаром випустила свій перший відеороботу на пісню “Вище хмар “, яка зробила її по-справжньому знаменитою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею