(Фото) У Ольгу Сумську вселилася інша жінка: звуть Тамара, любить коси, носить корону. всі подробиці

Author name 11 Вересня 2021 в 11:09

Поділитися статтею

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Акторам вдається майстерно перевтілюватися в різні яскраві образи, але буває, що вони їх переслідують потім все життя.

Легендарна українська Роксолана, Ольга Сумська, за свою кар’єру приміряла не одну роль. Вона була вишуканою дворянкою, яка справедливо заступалась за кріпаків, стюардесою і дружиною, що сумувала за чоловіком. Майстерність перевтілюватися настільки вражає наших режисерів, що артистку справедливо вважають найбільш затребуваною актрисою сучасності.

Ольга Сумська

Нещодавно зірка показала новий образ, який кардинально змінив її зовнішність і зробив абсолютно іншою людиною. Актриса прибула на зйомки нової картини, де їй дісталася роль немолодий, але дуже ставний жінки – Тамари.

Рожевий костюм і пишна зачіска підкреслили характер героїні. Маленьким штрихом до портрету стала золота брошка-корона, яку причепили на яскраво-рожевий піджак.

Ольга Сумська

“Моя Тамара “, – загадково пише Сумська.

Скільки ролей за всю кар’єру зіграла Ольга?

Актриса не тільки стала корифеєм сучасного українського кінематографа, а й справжньою рекордсменкою за кількістю ролей. Якщо вірити віртуальної енциклопедії “Вікіпедії “, то в творчому доробку зірки понад 50 образів і робіт в кіно.

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Але найбільше запам’яталась героїнею артистки, стала, звичайно Роксолана. У 1997 році на телеекранах України трапилася справжня революція. З’явився перший україномовний серіал, та ще й з такими кадрами, які перевернули свідомість колишніх радянських громадян: яскраві історичні декорації, шикарні костюми, схожі на голлівудські і сміливі сцени кохання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею