Співачка Камалія розкала як пройшов їх із чоловіком відпочинок у Відні

Author name 29 Вересня 2021 в 23:09

Поділитися статтею

Камалія
Камалія

Нещодавно Камалія випустила англомовну пісню, яка практично одразу підкорила іноземні хітпаради. Тож українку почали часто запрошувати на інтерв’ю.

Камалія – українська зірка. Однак про її творчість знають не лише в межах нашої країни, а й далеко за її межами.

Тому зірка, оцінюючи потреби ринку, намагається виводити свій продукт на світовий рівень, тому видає англомовні пісні.

Її нещодавній хіт “You Gimme Lovin” потрапив до чартів деяких європейських країн, тому творчістю Наталії Шмаренкової-Захур зацікавилися інтернет-видання, телеканали та журналісти.

Зірка подумала – чому б не поєднати свою робочу поїздку з відпусткою та не відпочити з коханим чоловіком? Сказано – зроблено, тож зараз артистка поділилася фотографіями з поїздки.

“Багато хто з вас відповів правильно, ми із Захуром літали до Відня, Австрії. Трохи зняли стрес в одному з найулюбленіших міст Європи.
А ось на другу частину питання “Навіщо я полетіла?” ви не дуже звернули увагу)”, – пише Камалія.

Так як англомовний варіант треку «Танцюю» You Gimme Lovin зайняв перші позиції в чартах Австрії, Норвегії, Німеччини, Швейцарії та ін. нас із Захуром запросили на інтерв’ю європейські журнали, телеканали, інтернет видання. Мені дуже приємно, що європейці з великою цікавістю ставляться до музики українських авторів!”, – пояснила Наталія Захур.

https://www.instagram.com/p/CUaXoNLsxTQ/?utm_medium=copy_link

Коментатори наголосили, що вони дуже задоволені новою музичною композицією, і із задоволенням слухають на повторі. Не виключено, якщо найближчим часом зірка випустить пісню.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею