На фотографії чарівна Камалія, її чоловік Мохаммад Захур та двійнята Арабелла та Мірабела в новорічних светрах посідали біля ялинки. Судячи з фотографії, можна сказати, що вона зроблена в особняку сім’ї. На тлі видно, як у стіні висить чудовий портрет співачки. Щаслива родина посміхається і дивиться на камеру. В описі до фотографії Камалія поділилася зі своїми фоловерами побажаннями.
“Наша дружна сім’я у світле свято Різдва Христового бажає вам бачити тільки добре в навколишньому світі і знаходити все добре в людях; дарувати надію близьким і втілювати свої мрії; щиро вірити і ніколи не забувати про просте людське щастя! Щасливого Різдва! Merry Christmas! “, – написала Наталія Захур-Шмаренкова, українська співачка та модель зі світовим ім’ям.
Ось що шанувальники відзначили на привітанні Наталії:
- З Різдвом! Нехай Ангели-Охоронці бережуть Вас, вашу батьківщину та близьких. Радості та доброти
- Спасибі! З Різдвом! Бажаю здоров’я, щастя, кохання, радості, усмішок, достатку, удачі, виконання бажань усій вашій родині! Ви чудові, гарна сім’я! Миру всім нам
- Різдвом Христовим вашу сім’ю
- Світлих хороших подій у 2022 році
- Вітаю з Різдвом Вас і всю Вашу приголомшливу сім’ю!