Фігура як у молодої дівчини: 73-річна Алла Пугачова у легінсах та розстебнутій сорочці приголомшила публіку

Відома російська співачка Алла Пугачова свого часу стала відома легендарними хітами та чарівним голосом. Молода артистка тоді навіть не думала, що їй пощастило народитися під щасливою зіркою – схоже, що в Примадонни талант і дар залишатися вічно молодою. Співачка активно стежить за своїм здоров’ям, зовнішністю та фігурою. І, як результат – дивовижні образи, головну роль в яких відіграє надзвичайний вигляд артистки.

Одне з найулюбленіших нарядів Алли Пугачової – це вільна сорочка з декількома елегантно розстебнутими гудзиками зверху, а також білі легінси. Зоряні стилісти неодноразово хвалили зірку за її вміння підбирати вдалі вбрання. Так, за словами стиліста Катерини Климової, вільний верх вдало приховує “животик” Примадонни і наголошує на її довгих і худих ногах.

Проте, варто зауважити, що так званого “животика” Алла Борисівна практично не має. У свої 73 роки співачка може похвалитися фігурою, яку важкою працею досягають молоді дівчата віком 20-30 років. Так, на багатьох фотографіях видно, що Пугачова має мініатюрну фігуру, яку вона завжди прагне підкреслити стильними вбраннями.

Хоча недоброзичливці часто звинувачують артистку в тому, що вона застосовує фотошоп, щоб виглядати вдало на фотографіях, ці чутки не мають нічого спільного з реальністю. Щоразу, коли хейтери намагаються викрити Аллу Борисівну в обмані, вона або її чоловік Максим Галкін ніби на зло публікують відео, на якому співачка так само хвалиться шикарною фігурою.

Зазначимо, що Максим Галкін доволі часто ділиться з підписниками знімками своєї вродливої дружини. Примітно, що тільки в публікаціях зіркового коміка можна побачити весь шик його дружини – сама Алла Борисівна рідко ділитися фотографіями у повний зріст, натомість віддаючи перевагу селфі. Проте, Галкін, схоже, вважає, що приховувати від світу таку красу несправедливо.

Максим Галкін похвалився своєю гарною дружиною
Максим Галкін похвалився своєю гарною дружиною

Одне з таких фото справді вразило публіку. Якщо ви думали, що в 73 роки носити міні-сукні та каблуки заборонено та недоречно, то Алла Пугачова доводить протилежне. Ефектне вечірнє вбрання зірки викликало шквал емоцій і приголомшило шанувальників зоряної пари.