Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону: “Контракт добровольця” (ФОТО)

Відомий український репер і продюсер Потап після семи місяців перебування за кордоном повернувся в Україну і розповів, що підписав контракт з теробороною "заочно".

Потап і Настя Каменських за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення поїхали з України в Іспанію на відпочинок і по роботі. Коли 24 лютого 2022 року їх Батьківщина опинилася під атакою окупантів, зірки вирішили залишитися в Європі, за що їм дістається величезна порція критики в Мережі. У серпні через пів року війни в Київ вперше за весь цей час приїхала Настя Каменських. Вона недовго пробула вдома і знову виїхала за кордон на благодійні концерти. За нею слідом дав про себе знати її чоловік Потап.

Потап і Настя
Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону

Олексій Потапенко заявив, що повернувся раніше, але дав собі час відпочити і тільки після цього вийшов у світ і почав давати інтерв’ю. В одному з них для програми “ЖВЛ” артист розповів, що на самому початку вторгнення рвався на фронт, але батько йому порадив спочатку хоча б в тероборону записатися, так чоловік заочно подав заяву на вступ до ТрО від імені зіркового сина.

Користувачі Мережі бурхливо сприйняли цю інформацію через те, що чоловік Насті Каменських на той момент перебував за кордоном і фактично не міг нести службу звідти. Олексій Потапенко знайшов спосіб, як змусити хейтерів замовкнути і виставив на загальний огляд фото свого контракту з територіальною обороною.

Для всіх зрадашукачів нагадаю, зрада починається з літери “Z”

, – висловився Потап.

Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону
Потап відповів хейтерам і показав свою заяву на вступ у тероборону

Також Олексій Потапенко розповів, хто з російських зірок йому дзвонив на початку війни і не стримав сліз. Ця людина повела себе набагато більш гідно, ніж українська зрадниця Ані Лорак, яка продовжує мовчати і жити в росії, поки в її рідній країні люди гинуть за свободу.

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.