Обрізала волосся і зробила модне фарбування: Лілія Ребрик кардинально змінила імідж (ФОТО)

Author name 5 Жовтня 2022 в 18:10

Поділитися статтею

Лілія Ребрик вразила новою зачіскою
Лілія Ребрик вразила новою зачіскою

Українці звикли бачити улюблену телеведучу Лілю Ребрик з білявим волоссям середньої, втім зірка вирішила вразити шанувальників і кардинально змінила зовнішній вигляд

Відома українська телеведуча та акторка почала й побудувала успішну кар’єру в образі запальної та завжди усміхненої білявки. Проте, зірка вирішила різко змінити свій зовнішній вигляд і показатись шанувальникам з короткою стрижкою та рудим волоссям.

Можна припустити, що Лілія Ребрик втомилась від постійного стресу та вирішила додати в своє життя чогось нового та незвичного. На знімках в Інстаграм ведуча з’явилась із коротким рудим волоссям, закрученим у локони. Зірка заохотила своїх підписників не опускати руки і вірити у найкраще. У наступній Історії Лілія Ребрик запитала, чи подобається її шанувальникам новий образ.

Хоча Лілія Ребрик виглядає трішки невиспаною та засмученою, не можна заперечувати того факту, що нова зачіска дійсно пасує телеведучій. Знаменитість виглядає більш бадьоро та молодо.

Лілія Ребрик продемонструвала в Мережі новий образ - з короткою стрижкою та рудим волоссям
Лілія Ребрик продемонструвала в Мережі новий образ – з короткою стрижкою та рудим волоссям

Нагадаємо, що нещодавно Лілія Ребрик стала ведучою власного телепроєкту на каналі “Дом”. Довгий час журналістка працювала на телеканалі “Україна”, втім після його закриття залишилась без роботи. Тепер Ребрик знову з’явиться на екранах українських глядачів.

Нове шоу називається “Дочекаюсь”, а його основна суть – допомогти двом розлученим війною людям нарешті зустрітись в студії програми. Продюсери новоствореного телепроєкту запевняють українців, що вони не стануть створювати надмірно драматичне шоу, адже в наші дні вистачає горя та смутку. Натомість творці шоу хочуть допомогти тим, хто так цього потребує.

Разом з героями я проживаю кожну зустріч, занурююсь у неї з головою, намагаюсь зробити цей день для них щасливим, бодай на мить. Я в цьому проекті багато плачу, але це сльози щастя

– ділиться своїми думками Лілія Ребрик.

Телеведуча додала, що насолоджується моментом возз’єднання рідних людей, які довго не могли побачити одне одного через деколи страшні причини. Лілія Ребрик запевняє, що війна навчила нас розрізняти важливі й не дуже речі, а також показала, як важливо цінувати людей, які є в нашому житті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею