Як схуднули Андрій Данилко, KAZKA, Alyona Alyona та інші зірки: були в тілі, а стали пушинками

Зірки змагаються, хто більше кг скине
Зірки змагаються, хто більше кг скине

Андрій Данилко скинув 14 кг

За кілька десятиліть, проведених на сцені, полтавець перетворився зі стрункого молодика на доволі немалого чоловіка. Коли почалися проблеми зі здоров’ям, Андрій вирішив – настав час худнути. І взявся до справи. Результат на вагах вразив навіть самого артиста. Данилко скинув аж 14 кг.

Андрій Данилко в останньому інтерв'ю зізнався, що вже не сподівається зустріти свою долю та створити сім'ю
Андрій Данилко відмовився від алкоголю перед сном і скинув 14 кг

Раніше він довго не міг заснути і вживав алкоголь як снодійне. Та коли почалася війна, змінив режим дня. Автор Вєрки Сердючки щодня прокидається о 7:40. Цілий день проводить на ногах, займаючись роботою, волонтерством, спортом. Ввечері падає на ліжко без сил і засинає. Тож випивати вже не хочеться зовсім.

Alyona Alyona позбулася 20 кг

Співачка не зізнається, яку мала вагу насправді. А от скільки кілограмів вдалося скинути, розповідає з задоволенням. Реперка повважала, що тепер можна і в купальнику фотосет влаштувати. Щоправда, співачка настільки захопилася цією справою, що не збирається зупинятися на досягнутому.

Скинувши 20 кг, Альона Альона дозволила собі позувати в купальнику

Вже до Нового року Альона Альона обіцяла прихильникам втратити ще 15 кг. До подібних кроків зірка вдалася не заради модельної зовнішності. Просто зрозуміла, що так буде краще для здоров’я.

Олександра Заріцька втратила 35 кг

Та рекордсменкою у справі схуднення стала солістка гурту KAZKA. Саші вдалося знизити загальну вагу на вражаючи кількість кіло. Дівчина почала худнути під час участі в проєкті “Танці з зірками”.

Олександра Заріцька не дорахувалася 35 кг і змінилася до невпізнання

Доводилося багато репетирувати на паркеті, щоб вивчити потрібні рухи. Та й партнера було шкода, адже йому доводилося робити складні підтримки з нею. А потім співачка так втягнулася, що стала самостійно тренуватися і слідкувати за калорійністю їжі.