Вірі Брежнєвій у Берліні довелося поспілкуватися з медиками: “Як добре опинитися в надійних руках!”

Прикро, коли в людини раптово виникають проблеми зі здоров'ям. Та ще гірше, коли це трапляється на виїзді. Ось і Віру Брежнєву несподівано прихопило аж у Німеччині, тож довелося терміново шукати вихід зі скрутного становища.

Викладаючи у своєму Інстаграмі світлину з лікарні, дружина Костянтина Меладзе не стала вдаватися в подробиці, що із нею трапилося. Лише написала, що перебуває під надійним наглядом:

“Як інакше сприймається місто, в якому у тебе є друзі. І як добре в потрібний момент опинитися в надійних руках, теж завдяки друзям”.

Усе наштовхує на думку, що Віра Брежнєва втрапила до стоматологічного кабінету

Та допитливі підписними зробили власні висновки, уважно розглянувши світлину. Напевно, у Брежнєвої заболів зуб. Адже чітко видно стоматологічне крісло і набір специфічних зубних інструментів. Тож побажали білявці якнайшвидшого одужання.

Відпочинок чи хвороба?

Цю світлину Віра виклала в акаунті кілька тижнів тому. Видно, що вона перебуває не вдома, на обличчі жодної краплі косметичних засобів, а волосся незачесане. Та і вбрана зірка в халатик, накинутий поверх купальника. Оскільки вигляд у співачки доволі хворобливий, шанувальники вирішили, що вона перебуває в лікувальному закладі.

Незвично бачити Віру Брежнєву без мейкапу і зачесаного волосся

Та й підпис до фото свідчив про негатив:

“Відновлююсь, наповнююсь, насолоджуюсь…”

Насправді це 5-зірковий готель на Мальдівах, де дівчина, виснажена волонтерською діяльністю, вирішила відновити сили. Адже відразу після 24 лютого Віру бачили у Польщі, де вона активно допомагала українським біженцям. А ще разом із TAYANNA записала патріотичну композицію “Вишиванка”.

Ще одним приводом для релаксу можуть слугувати непорозуміння в особистому житті. Подейкують, що між Брежнєвою і Меладзе пробігла чорна кішка, і дійшло ледь не до розлучення. Офіціальної інформації про розпад зіркового подружжя не надходило. Та і композитор днями виклав у мережу світлину з благовірною. Щоправда, сама блондинка на неї ніяк не відреагувала.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?