Чому Олег Винник ніколи про неї не говорить: як виглядає жінка, яку співак повів під вінець

Відомий український співак Олег Винник є одним з найбільш таємничих в шоу-бізнесі з точки зору подробиць сімейного життя. Чому він ніколи не говорить про дружину?

Олег Винник став популярним в Україні, коли вирішив побудувати кар’єру тут після досвіду в Німеччині. Будучи вже відомою зіркою мюзиклів там, він ризикнув і спробував пробитися на вітчизняну сцену. Це йому вдалося і Олега зайняв всі хіт-паради, його головний хіт “Вовчиця” зробив його повелителем вовчиць, так Винника називають фанати і колеги.

Весь цей шлях з ним пройшла поруч дружина і бек-вокалістка Таюне. Чомусь багато років пара вирішує приховувати правду про свої сімейні відносини, але в Мережі впевнені, що вони в шлюбі і кохають один одного. Підтвердження того, що Винник і Таюне давно знайомі знайшлися в училищі культури, де Олег вчився. В його групі була дівчина Таїсія Сватко, на яку він звернув увагу зразу. Це саме і була Таюне.

Куди зникла дружина Олега Винника Таюне
Як виглядає жінка, на якій одружився Олег Винник

Тільки раз в офіційних джерелах Винник згадував про дружину, це було коли він будував кар’єру в Німеччині і давав там інтерв’ю. Тоді він обмовився, що перевіз жінку з сином ближче до себе.

Відкрита в Інтернеті інформація говорить про те, що сина Винника і Таюне звати Юліан, він займається спортом і не пішов шляхом батьків. Все життя хлопець ріс і жив в Європі, туди під час війни вибрався і його знаменитий батько. Адвокат співака наголосила, що це через проблеми зі здоров’ям. Ймовірно і дружина там також з ним, тому що вона так само пропала з простору.

Олег Винник і Таюне ретельно приховують свої стосунки, втім знамениту пару вже давно викрили
Як виглядає жінка, на якій одружився Олег Винник

Свою позицію щодо не розголошення особистого життя Олег Винник пояснював тим, що не хоче піаритися на “брудній білизні”, якої і так достатньо в шоу-бізнесі. Щастя любить тишу, як він впевнений. Але нашим кореспондентам вдалося розкопати цікаві факти про весілля Винника і Таюне. Дивіться у відео:

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.