Ексфаворитку Топольського Аліну Єршову з “Холостяка-12” зацькували за останнє фото: “Без сліз не глянеш”

Аліну Єршову зацькували в мережі
Аліну Єршову зацькували в мережі

Аліна Єршова стала учасницею нового сезону відомого українського реаліті-шоу “Холостяк”. Дівчина здобула популярність після прем’єри перших випусків дванадцятого сезону. Після цього Єршова почала активно вести свій блог, на якому постійно ділиться останніми подіями зі свого життя. Так, новоспечена зірка показала свою фігуру, яка, як здалось багатьом прихильникам, виглядає хворобливою.

Нові фотографії Аліни Єршової, які вона опублікувала в особистому Інстаграм блозі 
Нові фотографії Аліни Єршової, які вона опублікувала в особистому Інстаграм блозі

Ексфаворитка Алекса Топольського показала ребра

На особистій сторінці Аліни Єршової в Інстаграмі з’явились нові фотографії, на яких знаменитість позувала в купальнику на берегу моря в місті Дубаї. Дівчина показала свою ідеальну фігуру, втім на деяких кадрах в Аліни було видно ребра – в цьому винні ракурс та поза, яку Єршова обрала для фотографії.

Ексфаворитка Алекса Топольського з “Холостяка-12” показала свою ідеальну фігуру на нових фотографіях

У коментарях до нового опублікованого допису підписники Аліни Єршової звернули увагу на фігуру дівчини. Мережа сколихнула обговореннями – шанувальники зазначили, що Аліна виглядає хворобливо схудлою, хоча на фотографіях Єршова усміхнена та щаслива, а виглядає дівчина дуже добре. Причиною для таких обговорень стала невинна поза, яка звернула публічну увагу на її ребра.

  • Декілька коментарів під останнім дописом Аліни Єршової:
  • “Яка ти худа… Скільки ти важиш?? Що їси?”;
  • “Без сліз не поглянеш. Нездорова худоба… Треба відгодовувати, і терміново!”;
  • “Той хто пише “тобі б трішки поправитись” а вам би мізків побільше! Вона така, яка є. І чому має набирати вагу, бо ви так сказали?”;
  • “Я не розумію, навіщо писати людині про кістки… ну худенька вона, то що зробити? Або, наприклад, повній людині писати “Ти товста”… Це таке неінтелігентне спілкування, я б так сказала! Аліна, ви гарна дівчина, щасти Вам!”;
Аліна Єршова показала свою ідеальну фігуру, яку підписники примудрились зацькувати
Аліна Єршова показала свою ідеальну фігуру, яку підписники примудрились зацькувати

Нагадаємо, що учасниця нового сезону реаліті-шоу “Холостяк” працює фінансовим аналітиком, а народилась та виросла дівчина в місті Мирноград. Нині дівчина мешкає та продовжує будувати свою кар’єру в українській столиці.