Алла Мазур показала, в якому вигляді ходить молитися до церкви: асфальтова спідниця і стильний чорний гольф

Ведуча ТСН, українська журналістка Алла Мазур сходила в церкву і помолилась за майбутнє України. Зірка "плюсів" розчулила фанатів своїми словами до річниці війни.

Алла Мазур була в Києві 24 лютого 2022 року. Журналістка від’їхала в село до подруги подалі від міста, де лунали вибухи, а потім повернулась до роботи в новинах, щоб разом з колегами тримати інформаційний фронт.

Алла Мазур вразила позитивними змінами у своєму зовнішньому вигляді
Алла Мазур показала, в якому вигляді ходить молитися до церкви

Сьогодні 24 лютого 2023 року телеведуча поділилась емоціями про пережитий рік, в якому було все – сміливість, боротьба, незламний опір, відвага, невтомна праця, багато сліз і гордості, але в той же час болю і суму. Для Алли особисто цей рік став усвідомленням нездоланної сили українців і зараз кожний день в її житті присутня молитва:

За тих, хто в полоні, в окупації, хто під вогнем! В окопах на передовій. В містах і селах. В небі і на землі. І щоранку і щовечора думка: а як там наші, у своїх бліндажах?

, – написала Алла, прикріпивши світлину, на якій вона молиться в церкві, стоячи на колінах.

Мазур відмітила, що зараз у кожного українця нерви – це як натягнута струна, і навіть втрати невідомих людей – це особиста болюча втрата для кожного з нас. Коли намагаєшся усміхатись і ніби виходить, але в очах стоять сльози. Однак немає вибору і треба триматись, тому що не здаються українські захисники, дивлячись на яких точно знаєш, що перемога за нами попри все.

Наостанок Алла Мазур сказала, що молиться за кожного українця і кожного чекає додому, дякує ЗСУ та попросила їх повертатись живими.

Користувачі Мережі погодились з кожним словом Алли та відмітили, що вона особисто для багатьох символ мужності і незламності, адже змогла побороти рак і чесно про це розповісти.

Поділитися статтею

Зараз читають

Камалія похвалилась підрослими доньками

На маму не схожі: Камалія здійснила рідкісний вихід у світ зі своїми 9-річними доньками-двійнятами...

Відома українська співачка Камалія разом із пакистанським мільярдером виховує двох донечок-близнючок. Нещодавно артистка показала публіці підрослих дітей
Картопля

Сильне зниження ціни на картоплю в Україні, із чим це пов’язано?

Відповідь проста: багато фермерських господарств, що вирощують картоплю, не мають обладнаних відповідним чином складів для зберігання великих обсягів вирощеного продукту.
Ліза Галкіна

Ліза Галкіна у власному гольф-клубі похвалилася вміннями: зоряний тато навчив грати

Відома родина Алли Пугачової і Максима Галкіна блищить розкішшю на кожному кроці. Ще б пак, адже в їх палаці такі хороми.
Ковбасне рагу

Рецепт незабутнього ковбасного рагу: готуватися швидко і просто. Спробуйте – не пошкодуєте!

Нагодуйте сім'ю цим затишним недорогим ковбасним рагу з пастою. Ви можете заморозити залишки на інший раз, і вони будуть такими ж смачними.

Популярне за тиждень

Популярне