Ведуча ТСН Марічка Падалко показала сивину на своєму боб-каре: відрослі корені і розпатлана вітром зачіска

Відома українська телеведуча і журналістка Марічка Падалко в кадрі завжди виглядає бездоганно. Але зірка також не приховує, що в реальному житті вона цілком звичайна жінка.

Телеведуча Марічка Падалко відрізняється своїм жіночним стилем та ідеальною зачіскою. Їй у цьому допомагають стилісти і візажисти 1+1. Своє стильне боб-каре журналістка укладає з об’ємом біля коренів, макіяжем підкреслює очі, а нарядами знає, як виділити свої форми і приховати недоліки. Такою вона виходить в ефіри новин ТСН.

Маричка Падалко
Ведуча ТСН Марічка Падалко показала сивину на своєму боб-каре

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Марічка Падалко показала, як виглядає в реальному житті, коли нею не займаються стилісти каналу. Телеведуча зараз в Чехії і там вітряна погода, яка так підняла її волосся, що при такому освітленні відкрила огляд на сиве непофарбоване коріння. Також зірка постала без макіяжу і розповіла про ефір, який готується провести в Празі:

Всім привіт з Праги. Ми готуємося завтра звідси провести прямий ефір, завтра тут буде інавгурація нового президента, але для нас це привід згадати, наскільки Чехія для нас стала близькою країною, скільки тут наших переселенців і як нам зокрема іде звідси військова допомога

Ведуча ТСН Марічка Падалко показала сивину на своєму боб-каре
Ведуча ТСН Марічка Падалко показала сивину на своєму боб-каре

Нагадаємо, Марічка Падалко стала першою журналісткою, яка вийшла в прямий ефір 24 лютого 2022 року і не стала тікати з України, щоб тримати інформаційний фронт. Зірка провела коханого чоловіка Єгора Соболєва на службу, він давно готувався до цього і прийняв тверде рішення захищати Україну, хоча сам народився в росії. Ведуча дуже пишається чоловіком та дуже за нього хвилюється.

Маричка Падалко, муж которой на войне, откровенно рассказала о своем диагнозе
Ведуча ТСН Марічка Падалко показала сивину на своєму боб-каре

Діти зіркової пари перші місяці провели на Західній Україні з бабусею і дідусем, зараз з Марічкою в Києві тільки старший син, а доньки знаходяться в Чехії і телеведуча на декілька днів приїхала в цю країну по роботі та провідати спадкоємиць.

Поділитися статтею

Зараз читають

Собчак прилетіла в Сочі, щоб дати свідчення в темі аварії

Телеведуча, журналіст і політик Ксенія Собчак відвідала Сочі, щоб дати свідчення з питання аварії, яка трапилася в жовтні.
Настя Каменських вперше після раптового зникнення з'явилася в Мережі

Без Потапа і без обручки: Настя Каменських провела Різдво одна, підігрівши чутки про розлучення...

Останнім часом в Мережі поговорюють про можливе розлучення Потапа та Насті Каменських. Зіркове сімейство ніяк не спростовує ці чутки, а навпаки додають ще більше масла у вогонь.
Де панда?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд здивовану панду серед сніговиків

Спробуйте знайти панду за 30 секунд серед сніговиків. Якщо це проблематично для вас, то на малюнку нижче ви побачите панду. Відмінного вам настрою та міцного здоров'я!

Популярне за тиждень

Популярне