Зірки з Вінничини Віктор Бронюк, Павло Зібров, Оля Полякова: непростий шлях до успіху і всенародної любові

Вінничина багата на таланти. Саме там народилися народний артист Павло Зібров, лідер гурту ТіК Віктор Бронюк і суперблондинка всіх часів Оля Полякова.

Павло Зібров

Народний артист України народився в Немирівському районі на Вінниччині. Зростав у селі Червоному. Тато співака – болгарин, а мама – українка. Батьки були дуже музикальними. Мама-вчителька грала на гітарі, татусь підігрував дружині на балалайці, старший брат Володя розтягував міхи баяна. Маленькому Павлику довіряли бубон і свистульки.

Куточок Павла Зіброва у музеї Немирова

Мешканці Немирова вшанували талановитого земляка експозицією в музеї. Павлу мистецький куточок на його честь зі здобутками й історією його життя припав до вподоби.

Оля Полякова

Зірка народилася у Вінниці в родині дипломата і лікарки-педіатра. Дівчина навчалася в музичній школі. У дитинстві Оля кілька разів знімалася у кіножурналі “Єралаш”. Продовжила навчання в музучилищі обласного центру, опановуючи хорове диригування. Отримала червоний диплом.

Оля Полякова народилася у Вінниці в родині дипломата

Є в арсеналі співачки ще й диплом від Поплавського. От тільки шлях на вершину шоубізнесу виявився доволі тернистим. Полякова практично розорила чоловіка, який виділяв кошти на кліпи коханої дружини, але безрезультатно, тому змінила кілька продюсерів. Довгоочікувана слава знайшла знаменитість у 30 років, коли вона перетворилася на блондинку, вбралася в кокошник і заспівала пісню “Шльопки”.

Віктор Бронюк

Далеко не відразу здобув популярність і уродженець Хмільницького району Вінницької області. Довгий час Віктор, маючи вищу педагогічну освіту, працював у мерії обласного центру.

Віктор Бронюк почав співати не відразу

Бронюку минуло 26 років, коли він задумав створення гурту “Тверезість і Культура”. Коли в місті відбувся концерт “Таліта Кум”, ТіК виступив у гурту на розігріві і порвав зал. Відтоді Віктор залишив чиновницьку роботу й занурився у світ музики по-справжньому.

Поділитися статтею

Зараз читають

Втрати і поповнення в українському шоу-бізнесі 2022: Писанка і Сумська померли, а Вакарчук і Кекелія народили

Втрати і поповнення в українському шоу-бізнесі 2022: Писанка і Сумська померли, а Вакарчук і...

2022 рік став найважчим роком в житті кожного українця. Тисячі людей втратили своїх рідних через війну. Втім, життя триває і навіть у такий складний час народжуються діти.
Небузова Яло

У Ольги Бузової є двійник – Яло НеБузова, вона витратила шалені гроші на те,...

Здавалося б, людству з лишком вистачає однієї Ольги Бузової - користувачі мережі раз у раз нарікають про те, чому ж її так багато навколо і коли світська левиця нарешті зникне з усіх екранів.
Сніжана Єгорова

Сніжана Єгорова показала перше фото новонародженої внучки

12 травня українська телеведуча Сніжана Єгорова стала бабусею в третій раз. Її дочка Стася Ровинская подарувала їй внучку. На особистій сторінці в Facebook Сніжана показала перший знімок дівчинки.
У Москві побили 31-річну Таїсію Ігуменцеву

Відому вагітну режіссерку Ігуменцеву побили родичі

У столиці Росії Москві жорстоко побили Таїсію Ігуменцеву. 31-річна дівчина госпіталізована з травмами.

Популярне за тиждень

Популярне