Онуку Ірини Алфьорової всі вважали “сонячною” дитиною: плітки виникли через приховування Дуні від преси

Євдокії Бероєвій пощастило народитися у родині акторів. Батьки дуже довго приховували дівчинку від широкого загалу, тому почали ширитися чутки, що вона – Даун.

Та коли всі побачили світлину 16-річної онуки Ірини Алфьорової, стало зрозуміло – з розумовими здібностями в Дуні все гаразд. Певно, розмови про “сонячну” дитину народилися через опіку батьків Євдокії над малечею з різними психічними розладами у рамках благодійного фонду “Я є!” От усі й намагалися у колективних світлинах акторської родини з підопічними розгледіти й хвореньку Дуню.

Так виглядає онучка Ірини Алфьорової

А Ксенія Алфьорова з Єгором Бероєвим просто хотіли, щоб у дитини було нормальне дитинство, тому і відгородили її від усього світу. Днями донька знаменитої Констанції виклала в мережу світлину Дуні. Фото зроблене під час відпочинку родини в Туреччині. Всі злостивці прикусили язики: дитина абсолютно нормальна.

Батьки Дуні опікуються сонячними дітками

Євдокія багато читає, навчається у звичайній школі, створює власноруч слайми. Ці антистресові іграшки дівчинка продає через Інтернет, тож навіть приносить у родину якісь копієчки. Щоправда, Ксенія не витрачає ці гроші, а зберігає, щоб витратити на навчання доньки.

Олександр Абдулов виховав маму Дуні як рідну доньку

Звісно, Дуня вже замислюється про вибір майбутньої професії. Батьки у неї актори, дідусь по татовій лінії та бабуся по маминій – теж. Можливо, і юна леді поступатиме в ГІТІС, як її знаменита бабуся Ірина.

Слід відзначити, що батьки Ірини Алфьорової були юристами. Доньку Ксенію актриса свого часу теж вмовила здобути професію адвоката. Тож, не виключено, що онучка дослухається до слів бабусі, що в житті слід мати більш серйозну роботу, й опановуватиме нюанси законодавства. Та, швидше за все, акторські гени візьмуть гору, і дівчина стане такою ж улюбленицею мільйонів глядачів, як її бабуся, дідусь, мама й тато.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".