Після знімань у серіалі “Спіймати Кайдаша” наймолодша актриса Дарина Федина суттєво змінилася: подорослішала

Свого часу серіал "Спіймати Кайдаша" наробив чимало шереху в українському телепросторі. Наймолодшою актрисою стала Дарина Федина. Де нині перебуває виконавиця ролі Мелашки?

За 3 роки, що минули від виходу на екрани адаптації повісті Нечуя-Левицького, Дарина Федина встигла розквітнути й розвинути власну чуттєвість. У “Кайдаші” стався дебют першокурсниці, яка навчалася в університеті Карпенка-Карого.

За сценарієм, її героїня Мелашка вийшла заміж за молодшого кайдашівського сина Лавріна. Щоправда, життя у великій недружній родині не задалося. Тому дівчина втекла не лише від надокучливої свекрухи, а й від коханого чоловіка, чим надзвичайно спантеличила хлопця.

Так Дарина Федина виглядає зараз

Дарині пощастило отримати зіркову роль, навчаючись на першому курсі театрального вишу. Нині актриса працює у львівському театрі Леся Курбаса. На даний час ніде не знімається, та й чомусь в соцмережі не проявляє достатньої активності.

Фотосесію з Фединою виклав в Інстаграм фотограф Василь Демків. Тож маємо можливість порівняти, як змінилася Мелашка за ці роки. А результати змін доволі суттєві. Змінилися риси дівчини, та й погляд став стриманішим та впевненішим.

Дарина Федина у серіалі та зараз

Незмінним залишилося лише одне – Дарина не користується косметикою. Після закінчення київського нацуніверситету, де Федина вчилася у майстерні Богдана Бенюка, дівчина навіщось взялася вивчати культуру та мистецтво у Львівському університеті Івана Франка.

Дарина Федина у серіалі та зараз

Поки що серіал “Спіймати Кайдаша” є єдиною роботою актриси в кіно. Дивно, але люди ототожнили героїню Дарини з нею самою й почали писати гнівні коменти. Мовляв, як вона могла так вчинити з Лавріном?! Можливо, саме через це в акаунті зірки в Інсті немає жодного допису, а у Фейсбуці вона більше розповідає про волонтерство, аніж про особисте життя.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.