Світлана Тарабарова цілий рік не може продати власний будинок: “Ми всі чекаємо, що ситуація зміниться”

Світлана Тарабарова з чоловіком Олексієм Бондарем вирішили виставити на продаж свій будинок, оскільки не мають можливості виплачувати кредит. За рік не знайшлося гідного покупця.

Будинок співачки Світлани Тарабарової перебуває на продажу з вересня 2022 року. Звісно, зірці не хотілося б позбуватися нерухомості, де вона відчула щастя материнства і де так вільно живеться всім трьом дітям родини та їхнім батькам.

Але іншого виходу немає. У Світлани з Олексієм виникли серйозні фінансові проблеми. Повномасштабна агресія росії призвела до повного припинення заробітків, а дітей годувати потрібно. Жінка наважилася народити під час війни ще й третю дитину. Донечці нині всього 5 місяців.

У цьому будинку Світлана Тарабарова народила третю дитину

Подружжя вирішило продати будинок у котеджному містечку “Белгравія”. Та покупці з тугими гаманцями не поспішають навідуватися в цю оселю під Києвом. Звісно, Світлана воліла б залишитися у своєму родинному гніздечку, та кредити не дають дихати вільно.

Вони з чоловіком сподіваються, що, можливо, отримають якийсь пільговий кредит від держави чи іпотеку на вигідних умовах, щоб не продавати будинок, а якось розібратися з боргами.

Нині будинок зірки виставлений на продаж

Нині левова частка грошей витрачається на побутові речі – оренду, зарплатню, їжу, дитячий садочок. Забудовник пішов назустріч зірковій парі й навіть дав відстрочку на кілька місяців, але розв’язати проблему з коштами за цей час не вдалося.

За рік, що будинок перебуває на торгах, грошові проблеми в родині продовжують накопичуватися. Та, певно, сумна слава Бучі, поблизу якої розташоване котеджне містечко, не приваблює грошовитих людей.

Коли насувалися окупанти, будинок Світлани вцілів, хоча уламків снарядів до двору прилетіло чимало. Вони й досі зберігаються на подвір’ї. Співачка має надію, що з часом усе владнається, й родина таки залишиться в такій омріяній рідній оселі.

Схожі статті

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.

Замінила лише один інгредієнт і вінегрет став втричі смачнішим: напрочуд вдалий та бюджетний рецепт

Такий простий салат, як Вінегрет можна приготувати по-новому і надати йому нових відтінків. Спробуйте вінегрет за цим рецептом і ви будете готувати цей салат тільки так.