Тіна Кароль показала свій маєток за кругленьку суму: обстановка не така розкішна, як у Камалії, але з смаком

У цьому будинку неподалік Києва мала жити щаслива родина. Натомість доля розпорядилася інакше. Євген Огір помер, і вдові Тіні Кароль довелося облаштовувати маєток самотужки.

Ще у 2007 році Євген Огір затіяв будівництво 3-поверхового будинку на 350 квадратних метрів. Задля цього придбав у Зазим’ї 20 соток землі. Таким чином чоловік хотів віддячити дружині Тіні Кароль за народження первістка Веніаміна.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Все склалося не так, як планував господар. У квітні 2013-го чоловіка не стало – забрав підступний рак. Тож співачці довелося самотужки доводити чималу хатинку до ладу. Спочатку Кароль планувала позбутися цього житла, але потім вирішила зберегти пам’ять про чоловіка. І дуже правильно зробила.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Тепер Веніаміну, який приїжджає на канікули з навчання у Великобританії, є де зупинитися. Тіна добудувала котедж, великий гараж, розбила невеликий садочок, городик, зробила трояндову алею, футбольне мініполе.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Усередині дуже просторо. Є, як годиться, кухня, вітальня, гардеробна. Окрім цього, господиня залишила у первозданному вигляді кабінет чоловіка Євгена, а ще виділила окрему кімнату під кубки та подарунки від шанувальників.

Щоб підтримувати фізичну форму, артистка облаштувала спортзал з різноманітними тренажерами. Сюди Тіна обов’язково навідується щодня.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Звісно, навести лад у будинку та на прибудинковій території Кароль самотужки не під силу. Допомагають робітники, які не розмовляють ані українською, ані російською мовами. Тож жодних зіркових таємниць нікому не розбовкають.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Дорогих меблів Тіна вирішила не купувати принципово. Натомість на кухні стоїть величезна клітка з папугою. Аркашу подарував зірці Євген на день народження. Птах уміє розмовляти.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Весь третій поверх господиня виділила під свій власний простір. Тут можна побачити абсолютно несумісні речі. По-перше, білий рояль. Щоб затягнути музичний інструмент на самий верх, довелося розбирати сходи. Поряд ванна без будь-яких перетинок. Усе на відкритому просторі.

Як виглядає будинок Тіни Кароль у Зазим’ї

Схожі статті

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.

36-річний Євген Клопотенко вдруге дав обітницю кохання: новим обранцем кухаря став голландець

Одного разу Євген Клопотенко вже наробив галасу в мережі, виклавши в Інстаграм світлини з весілля. Тепер знаменитий кухар з'явився на сходах того ж РАЦСу вдруге.

Картопляне пюре потемніло після варіння: запам’ятайте один секрет, як запобігти потемнінню картоплі

Ніжне картопляне пюре – страва, яку обожнює кожен із нас. Розповідаємо, як правильно готувати страву, щоб із часом вона не темніла, а смак залишався таким самим апетитним.