Катя Осадча показала дорослого сина та натякнула, що готова до онуків: хоче дівчинку, щоб гратися у ляльки

Українська зіркова телеведуча Катя Осадча нещодавно здивувала своїх прихильників, показавши на фотографіях свого дорослого сина від першого шлюбу та натякнувши на свою готовність стати бабусею.

Той факт, що її старший син уже досить дорослий, свідчить про те, що час швидко летить і особливий етап життя зіркової мами може настати в будь-який момент.

На своїй сторінці в соціальних мережах Катя Осадча опублікувала фото разом із сином, натякаючи при цьому без подробиць, що вже готова до нового етапу життя жінки – стати бабусею. У своїх коментарях вона практично висловила бажання мати онуків, особливо зауваживши, що хоче дівчинку, з якою можна гратися у ляльки.

“Я тут спеціаліст тричі”

Катя Осадча
Катя Осадча натякнула, що готова до онуків. Скриншот з особистої сторінки в інстаграм Katya Osadcha

Неабияке значення в цьому контексті має той факт, що старший син Каті 21 річний Ілля Поліщук є її дитиною від першого шлюбу. Тоді Катерина була зовсім молодою. Зараз, коли вона вже має досвід виховання, у неї є можливість дарувати своїм онукам не тільки тепло і любов, а й багатий досвід та вдосконалені навички виховання. Правда, виховання тільки хлопців, оскільки крім Іллі вона має ще двох синів від її шлюбу з відомим шоуменом Юрієм Горбуновим.

Надзвичайно цікавим є натяк Каті на те, що дівчинку вона хотіла б отримати від свого старшого сина. Хоча й ніщо поки що не вказує на таку подію, бо хлопець, як відомо, ще не одружений. Але він вже досить самостійна особистість, тож — все можливо.

Сумна нотка відчувається, коли Катя пише, що не знає, як це мати в домі доньку, і що, можливо, дізнатися їй доведеться про це вже бабусею. Втім такий коментар свідчить не лише про гуманність та ніжність співачки, але й про те, наскільки важливий для неї родинний зв’язок і спільні миті радості зі своєю дитиною. В усьому цьому виявляється теплота сімейних відносин та віра в те, що найкраще попереду.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.