Третє кохання футболіста Олександра Шовковського видалося найвдалішим: через 8 років зізнається в коханні

В.о. головного тренера київського "Динамо" Олександр Шовковський вже 8 років поспіль одружений. Схоже, що лише у третьому шлюбі футболіст врешті знайшов своє щастя.

Олександр Шовковський виклав в Інстаграм спільну світлину з Мариною Кутєповою, щемко підписавши:

“Я люблю тебе!”

Схоже, що й на 9 році спільного життя голубки не втратили почуттів, а їхні стосунки не переросли в надокучливу звичку. Нині ексголкіперу 48 років, а його обраниці 40. За плечима в обох великий життєвий досвід та невдалі стосунки.

Третє щасливе кохання Олександра Шовковського

У 2017 році подружжя заснувало ювелірний бренд, закодувавши в назві імена обох. SaSHo&M містить перші букви імені та прізвища відомого футболіста та першу літеру імені коханої жінки. Елітні жіночі та чоловічі прикраси від знаменитості можуть дозволити собі “сильні та впевнені в собі” люди.

Третє щасливе кохання Олександра Шовковського

Роман СаШо й Марини розпочався у 2015 році, коли обоє були невільні. Шовковський тоді був одружений з Ольгою Альоновою, а Марина перебувала в шлюбі з Сергієм Євланчиком.

Як не дивно, основні баталії зі своїми колишніми в закоханих розгорілися не через поділ майна, а за опіку над дітьми. В Кутєпової їх було двоє – донька Жасмін та син Микита, а в її нового обранця одна донька Саша.

Третє щасливе кохання Олександра Шовковського

Було чимало сварок та судових позовів, допоки сторони не дійшли певного компромісу. Марина підписала з ексом мирову угоду. Олександр теж довго судився з другою дружиною за право бачитися з донькою. Врешті узяв доньку Сашу з собою на відпочинок. Виходить, таки примирилися.

Це вже третій шлюб Олександра Шовковського. Раніше він перебував у стосунках із Властою Шовковською. Перша дружина подарувала коханому чоловіку сина Владислава.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.