Ніяка вона не Пугачова і навіть не Борисівна! Хто тато Алли насправді: Тализіна озвучила власну версію

За офіційною версією татом Примадонни є Борис Михайлович Пугачов. Та дехто стверджує, що Алла Борисівна мала вітчима, а її батьком був зовсім інший чоловік.

Якщо відкрити Вікіпедію, то можна дізнатися, що батьками співачки Алли Пугачової є Зінаїда Архипівна Одегова і Борис Михайлович Пугачов. Вони познайомилися у 1946 році, одружилися, а за рік у пари на світ з’явився первісток Геннадій.

Хлопчик помер через хворобу у ранньому віці. А у 1949-му родина поповнилася дівчинкою, яку назвали на честь актриси Алли Тарасової. Зростала майбутня зірка в Зонточному провулку на московській Селянській заставі.

Алла Пугачова від народження мала інше ім’я, прізвище та по батькові

Журналістка Ольга Ходаєва провела власне розслідування щодо біографічних даних Алли Пугачової та дійшла сенсаційних висновків. За словами розслідувачки, насправді татом Алли Борисівни був жонглер та акробат із цирку Йосип Бендицький, якого всі називали Юрієм.

Начебто Зінаїда з циркачем виступали разом у фронтовій концертній бригаді. Оскільки Бендицький був одружений, то роман став таємним. Просто під час війни жінка завагітніла й у 1943 році народила дівчинку, яку назвала Аллою.

Алла Пугачова від народження мала інше ім’я, прізвище та по батькові

Дати дитині прізвище справжнього батька Зінаїда не могла, тому розписалася з льотчиком, який невдовзі помер від тяжких ран. А вже після війни жінка вийшла заміж за Бориса Пугачова, який удочерив Аллу.

У радянській пресі промайнуло сповіщення Г. Таубіна, який відзначив, що тато Примадонни був жонглером, а пісню “Арлекіно”, завдяки якій співачка прославилася, Алла присвятила саме рідному батьку.

Алла Пугачова від народження мала інше ім’я, прізвище та по батькові

О.С. Кац у роботі, присвяченій євреям та християнам росії, називав справжнє ім’я видатної співачки – Фаїна Борухівна Певзнер (існують ще й такі варіанти прізвища: Міхельсон, Гінзбург). Саме версію Каца взяла на озброєння Валентина Тализіна, відзначаючи, що насправді тата Алли Борисівни звали Борухом. Але артистка, мовляв, змінила собі по батькові на Борисівну, щоб виглядало як слов’янське.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.