Серйозна дівчинка з уважним поглядом: футболіст Олександр Зінченко показав, як виглядає його старша донька

Відомий український футболіст Олександр Зінченко показав на особистій сторінці, як виглядають дві його доньки від дружини Влади Седан. Старша донька стала схожою на маму.

Олександр Зінченко, відомий український футболіст, у своєму особистому блозі в соціальній мережі Інстаграм продемонстрував підписникам, як сьогодні виглядають його діти від дружини Влади Седан. Знаменитість разом із коханою Владою Седан виховують двох доньок. Молодшу дитину зіркова дружина народила менш як рік тому.

Діти Олександра Зінченка

В особистому Інстаграм-блозі футболіст Олександра Зінченка з’явились кадри з сімейної фотосесії у новорічному стилі. Знаменитість продемонстрував, як сьогодні виглядають дві його доньки. На кадрах можна помітити, як дівчата виросли та почали бути все більше схожими на своїх батьків – зіркових маму й тата. Дворічна донька футболіста сиділа на руках у свого тата, а ось молодшу дитину зіркового подружжя Лею тримала Влада Седан.

Футболіст Олександр Зінченко показав двох своїх доньок, яких народила йому дружина Влада Седан
Футболіст Олександр Зінченко показав двох своїх доньок, яких народила йому дружина Влада Седан

Варто зазначити, що важко сказати, на кого більше схожа молодша донька відомого українського футболіста та його дружини. Леї ще не виповнився рік, а тому вона однаково нагадує і Владу Седан, і Зінченка. А ось у зовнішності старшої доньки Єви починають проявлятись риси її зіркової мами. Дівчинка має схоже волосся, однакові з мамою очі й такий дорослий погляд – блакитні очі Єви уважно дивились у камеру.

Футболіст Олександр Зінченко показав двох своїх доньок, яких народила йому дружина Влада Седан
Футболіст Олександр Зінченко показав двох своїх доньок, яких народила йому дружина Влада Седан

Нагадаємо, що зіркове подружжя – відомий футболіст і його дружина, спортивна журналістка та блогерка – вдруге стали батьками у серпні минулого року. На початку останнього літнього місяця пара повідомила про те, що в їхній родині народилась ще одна дитина. А ось старша донька знаменитостей народилась майже три роки – 2021.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.