Вікові татусі: Юрій Горбунов, Святослав Вакарчук, Гарік Бірча – хто зі знаменитостей став татом найпізніше

Чоловік має за життя побудувати дім, виростити дерево та народити сина. Схоже, наші сьогоднішні герої народження дітей запланували на другу частину життя. Хто тримався найдовше?

Юрій Горбунов

Молодість шоумена минула в сімейному житті з балериною, яка вже мала доньку від іншого чоловіка. Тож гострої потреби заводити власних дітей Горбунов не відчував. Та час минав і, схоже, чоловік замислився про продовження роду.

Знаменитості стали татами після 45 років

А тут і колега раптово завагітніла від нього. Тож довелося Юрію у 47 років не лише розлучитися з Людмилою й одружитися з Катею Осадчою, а ще й стати батьком первістка Івана. Ця щаслива подія трапилася в лютому 2017-го. А в серпні 2021 року в зіркового подружжя народився ще один хлопчик, якого назвали Данилом.

Святослав Вакарчук

Доля фронтмена гурту “Океан Ельзи” дуже схожа з попередньою історією. Зо 2 десятиліття артист виховував доньку своєї партнерки Лялі Фонарьової. Діану він удочерив 1993 року. А потім знайшлася молода й амбітна, яка подарувала 46-річному Вакарчуку первістка Івана.

Знаменитості стали татами після 45 років

Вперше Святослав став татом у червні 2021 року. А рівно за рік з інтервалом у два дні вже носив на руках доню Соломію. Чи одружився музикант із мамою своїх дітей, він воліє не розповідати широкому загалу.

Гарік Бірча

До когорти вікових татусів доєднався й виконавець ролі Вітальки. Всі вважали кропивничанина затятим холостяком. Ніхто вже й не сподівався, що гуморист колись заведе сім’ю. Спочатку Гарік приголомшив фанів, коли став до лав ЗСУ захищати країну від агресора.

Знаменитості стали татами після 45 років

А згодом усі пережили ще один шок, коли Бірча поскаржився, що не має можливості споглядати, як зростає його дитина. Виявляється, актор одружився і став татом чарівної донечки у 47-річному віці.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.